jít naiDNES.cz

Lež jako věž? Strýcová mluví o rozchodu, Kraus o ní přitom ještě básnil!

Barbora Strýcová a David Kraus již netvoří pár. Kdy se opravdu rozešli? | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Dva měsíce mají být Barbora Strýcová a David Kraus od sebe. To alespoň vyplývá z vyjádření nadané tenistky, která byla načapaná v náruči novináře a šéfredaktora magazínu Elle Petra Matějčka. Něco tady ale nesedí. Ještě před necelým měsícem o ní totiž Kraus mluvil jako o své partnerce!

Byli považováni za stabilní pár českého showbyznysu a už to vypadalo, že se David Kraus konečně usadí. On sám se dokonce hned několikrát nechal slyšet, že by s Barborou Strýcovou rád založil rodinu a měl děti. Pokud by si sázkaři měli vsadit, zda vydrží vztah Karolíny Plíškové a Michala Hrdličky, nebo Strýcové s Krausem, na první jmenovaný pár by si snad nevsadili ani jejich rodiče.

Vše je ale jinak. Zatímco Plíšková s Hrdličkou si řekli před několika dny v Monaku své ano, vztah Krause a Strýcové zkrachoval. A to dost bolestivým způsobem. Vše prasklo poté, co fotoreportéři Blesku načapali Strýcovou v náruči Petra Matějčka, u kterého měla strávit nejednu noc.

Zatímco celý národ litoval Davida Krause jako největšího paroháče Česka, Barbora Strýcová přispěchala s obhajobou.

„S Davidem jsem prožila tři krásné roky a spoustu chvil, na které nikdy nezapomenu. Byli jsme každý úplně jiný, ale možná právě proto jsme se jeden do druhého zamilovali. Já sportovkyně, která musí mít ve všem pořádek a všechno má naplánované na minuty, on umělec, který mě učil, že je občas potřeba vydechnout a nestresovat se. Ale jako mnoho jiných vztahů i my jsme se bohužel dostali časem do problémů. Dlouho jsme se je snažili vyřešit, chvíli to vypadalo líp a chvíli zase hůř. Ale poslední dva měsíce už jsme spolu nežili. Naše problémy byly vždycky jen naše,“ napsala Strýcová, která tak prozradila, že k rozchodu mělo dojít před dvěma měsíci. Přibližně v době, kdy Expres informoval o alkoholovém tahu Davida Krause, který se na oficiální akci zřídil, jak zákon káže, na ulici sváděl kolemjdoucí dívky a následně močil mezi auta.

Otázkou je, zda se opil, protože byli již od sebe, nebo rozchod přišel až poté, co si Strýcová přečetla náš článek a došla jí trpělivost.

To ale není gró věci. David Kraus se letos stal také ambasadorem elektronických cigaret IQOS, a tak i on se během karlovarského festivalu objevil v jejich stánku, kde jej zpovídal moderátor Libor Bouček. Ten se během rozhovoru Krause na jeho vztah se Strýcovou vyptával a z Krausových slov vyplynulo, že se Strýcovou jsou stále spolu, milují se, plánují společnou budoucnost, že s ní není momentálně na právě probíhajícím Wimbledonu, protože se Bára nemůže soustředit na hru, když je tam on.

Jeden z dnes již evidentně exmilenců tak lže. Buď počátkem července lhal Kraus, a to přímo Liboru Boučkovi, nebo nyní lže Barbora Strýcová, která nechce v očích veřejnosti vypadat jako ta zlá mrcha, která nasadila doma čekajícímu Krausovi parohy.

Ať je to, jak chce, jedno je jisté. Konec je definitivní a Bára s Davidem již pár netvoří. Jenom škoda, že jejich tři roky trvající vztah skončil takto potupně. Možná stačilo po vzoru Rytmuse a Dary vydat společné vyjádření a předejít podobným skandálům. Ačkoliv to, co nyní předvádí Rytmus, je už také kapitola sama pro sebe.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:20 neděle 25. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  52
 • Haha
  24
 • Tvl
  18
 • Super
  13
 • Cože
  13
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat