jít naiDNES.cz

Čím starší, tím lepší! Bára Štěpánová pochopila, že oblékat se jako hippie není pro ni

Bára Štěpánová konečně pochopila, že v jednoduchosti je krása. Černá herečce sluší. | foto: Profimedia.cz

Každá země má celebritu, jejíž outfity jsou, eufemisticky řečeno, nevšední. Jestli Britové mají Helenu Bonham Carter, pak u nás bychom mohli nominovat herečku Báru Štěpánovou (59). Její modely nikdy nepostrádaly originalitu, zato se vkusem neměly společného téměř nic. Tyhle doby jsou ty tam, sympatická zrzka na to konečně vyzrála.

Bára Štěpánová je veselá kopa, kam přijde, tam je veselo. Veselý býval obyčejně i hereččin šatník, což ale rozhodně nerozveselilo módní kritiky. Ti její outfity obyčejně zhodnotili výrazy typu „módní peklo“ nebo „přízrak roku“.

Bára na veřejnosti zářila všemi barvami i styly, které vystihovalo rčení „každý pes jiná ves“. Naštěstí s přibývajícím věkem zrají i hereččiny módní choutky a místo zuřivých modelů raději sází na klasiku.

Dnes když se Štěpánová objeví na veřejnosti, nejčastěji ji vídáme v jednoduchých černých šatech, které doplní jednoduchými doplňky, jako je baret, nebo si jen namaluje rty.

A to stačí.

Bára Štěpánová konečně pochopila, že v jednoduchosti je krása.

Její výrazná tvář a rudě zářivé vlasy totiž žádné další výstřednosti nesnesou. Čím je Bára Štěpánová starší, sluší jí to víc. Gratulujeme.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat