Sobota 25. května 2024, svátek má Viola
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Podporujete kraviny, nedivte se. Influencer z Progresivního Slovenska se vysmál Véghovi a Alagič

  Část z nich usilovně podporovala Ivana Korčoka, další část burcovala za Petera Pellegriniho. A ve slovenském showbyznysu je po prezidentských volbách zatraceně dusno. Zatímco Attila Végh s Jasminou Alagič dostali stopku od dvou společností na vzájemnou spolupráci a mluví o šikaně či návratu komunismu, známý influencer Expl0ited se jim vysmívá. A čtveřice známých hereček rozproudila emoce návštěvou Evropského parlamentu.

  Nejen trojice známých tváří Slovenska se po sečtení voleb radovala, že právě jejich kandidát zvítězil. Podpora Petera Pellegriniho nicméně MMA zápasníkovi Attilovi Véghovi, moderátorce Jasmině Alagič a jejímu manželovi Rytmusovi pořádně zavařila.

  S Attilou rozvázal spolupráci Renault. Známý bijec zveřejnil konverzaci, ve které manažerka automobilky vzkazuje, že podpořil křivou stranu, která lže. A že to se s hodnotami firmy neslučuje. Jasminu Alagič zase vyoutovala společnost Rauch.

  Oba se na sociálních sítích nechali slyšet, že se jedná o nehoráznost, praktiky jako z komunistického režimu či šikanu. Jasmina dokonce pohrozila právníky, byť později uvedla, že se jí ozvala centrála Rauchu a vše si vyříkali.

  Jenže druhá strana showbyznysu to vidí jinak. Do Attily a Jasminy se drsně obul známý influencer Peter Altof alias Expl0ited, který mimochodem v minulosti spolupracoval s Oktagonem, byť na jeho zápas s českým youtuberem Vladimírem Kadlecem nakonec nedošlo. S Attilou, zápasnickou legendou, si nebral servítky.

  Slovenský influencer Expl0ited

  „Řekněme si, jak to je. Attila s tím, že zpropaguje fakt cokoliv, od gamblingu, přes nikotin až po řeznictví, musí být na tenkém ledě u spousty klientů. Tohle byl odvážný krok, který je potřeba podpořit,“ uvedl Altof, který před loňskými parlamentními volbami výrazně podporoval stranu Progresivní Slovensko, dokonce vystoupil v jejím klipu.

  Pustil se i do Jasminy Alagič, která na krok společnosti Rauch zareagovala ironicky míněnými slovy, že „toto je svoboda slova“.

  „Jo, přesně tohle je svoboda slova. Ty svobodně řekneš blbosti a někdo svobodně řekne, že s tebou nechce mít nic společného,“ prohlásil a nařkl Jasminu i Attilu z toho, že brečí na internetu.

  Altof také přidal vlastní zkušenost, že mu už několik společností spolupráci odmítlo právě kvůli výše zmíněné podpoře silně levicového Progresivního Slovenska. A prý si to nechal vždy pro sebe a nevyhrožoval právníky.

  Troškou oleje do ohně přilila také čtveřice známých slovenských hereček Zuzana Vačková, Kristína Tormová, Janka Kovalčíková a Katarína Brychtová. Ty vyrazili společně do Evropského parlamentu a celou cestu mapovali fanouškům. Chtěly tak zřejmě ukázat, že Slovensko podle nich patří na Západ. Také ony se setkali s kritikou naopak druhého politického spektra.

  Herečky se na sociálních sítích nechaly slyšet, že chtěly poukázat na důležitost nadcházejících eurovoleb. A nijak neskrývaly, že cesta byla součástí spolupráce a byla jim proplacena.

  Fotogalerie