jít naiDNES.cz

Vycházející hvězda Artur Štaidl: Byli jsme na křtu jeho desky, hýčkal si tam dívku v podvazcích

Behind The Mirror pokřtila své první CD. | foto: Koláž Expres/Herminapress

Na sobotní večer Artur Štaidl (20) jen tak nezapomene. Jeho kapela Behind The Mirror pokřtila svou historicky první desku a Expres byl u toho. Syn Ivety Bartošové předváděl na pódiu při křiku náctiletých fanynek psí kusy a jeho zpěv nám málem strhl repráky. Jak celá akce probíhala?

Kapela Behind The Mirror funguje teprve něco přes dva roky, přesto má již početnou základnu fanoušků.

Přesněji řečeno tedy náctiletých fanynek v mini oblečcích, které jsou z mladé kapely doslova u vytržení. Křest jejich prvního CD se tedy velmi rychle proměnil v živočišnou kinder párty, která ale dýchala energií.

Artur se však, co se týče fanynek, držel zpátky. Jedna z nich totiž byla jeho přítelkyně, která mladého hudebníka přišla podpořit. Mladý Štaidl se jí proto věnoval jak se patří a svou náklonnost jí dával svými doteky viditelně najevo.

Slovy jeho kolegy z kapely: dělal prostě lásku!

Mladičkou dívku se nám v potemnělém interiéru nepodařilo zachytit, nicméně přišla v džínových šortkách těsně pod zadeček a pod ně oblékla černé punčošky přichycené na podvazcích. Kolem krku pak měla ostnatý obojek, tzv. choker. Chováním a vzhledem byla sice nenápadná, oděvem však překvapila.

No, tichá voda břehy mele.

Celá událost se nesla ve velmi přátelském, chvílemi až anarchistickém duchu. Přirozeně. Žádný pomyslný červený koberec, žádná lakýra ani domnělá profesionalita. Prostě jen parta mladých lidí, kteří se přišli pobavit.

Artur si se svými fanoušky pohrával. Role frontmana mu sedne.

Artur si se svými fanoušky pohrával. Role frontmana mu sedne.

A kdo by čekal alespoň u Artura hvězdné manýry, ten se plete.

Namísto aby si totiž zalezl do privátního kutlochu a ukázal se až při vstupu na pódium, od začátku se staral o organizaci, lítal jako hadr na holi, bavil se s fanoušky a dokonce při první předkapele Rise of Surya tančil v kotli. Celou akci zaštiťoval, a tak to má být.

Artur se staral o organizaci a na vše pečlivě dohlížel.

Artur se staral o organizaci a na vše pečlivě dohlížel.

Samotné vystoupení mělo tak říkajíc koule. Všichni členové kapely se zhostili své role hvězd večera velmi spontánně a se vším humorem. Desku jim pokřtil producent a zakládající člen kapely Lucie Michal Dvořák. Arturův otec Ladislav Štaidl však na akci chyběl.

Michal Dvořák pokřtil debutovou desku nikoliv sektem, ale whiskey.

Michal Dvořák pokřtil debutovou desku nikoliv sektem, ale whiskey.

O Arturovi Štaidlovi toho bylo řečeno mnoho, negativního i pozitivního. O jednom však nelze pochybovat. Syn zesnulé zpěvačky vůbec není rozmazlený floutek ani ustrašený chudáček, kolem kterého musíte našlapovat po špičkách. Je to obyčejný mladý kluk, který se rozhodl dát svou vlastní cestou a dokázat všem zlým jazykům, že je víc než jen potomek Ivety Bartošové. V jeho případě by se možná i dalo skutečně hovořit o škole života.

Akce oficiálně skončila po půlnoci. Jakou měla dohru, si můžeme jen domýšlet. Nalezená rudá podprsenka ale v tomto případě mluví za vše...

Jak křest dopadl? To už si můžeme jen domýšlet.

Jak křest dopadl? To už si můžeme jen domýšlet.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:46 26. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  55
 • Super
  32
 • Tvl
  21
 • Haha
  17
 • Sladký
  15
 • Cože
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat