jít naiDNES.cz

Youtuberka Šulcová v plavkách s třešničkami: Vyfoukla kšeft Týnuš?

Anna Šulcová září štěstím. Aby ne, stala se totiž tváří italské módní značky. Shodou okolností vynesla i plavky s třešničkami... | foto: Koláž Expres.cz

V rámci Global Social Awards hrdě reprezentovala Česko, její příběhy a fotky hltají stovky tisíc fanoušků, (nejen) virtuální svět jí leží u nohou. Anna Šulcová (20) se hřeje na výsluní zájmu, a tak není divu, že se o ni firmy perou. Mladičká hvězda se stala tváří letní kampaně italské značky, s níž dokonce odjela fotit do Kalifornie.

Všichni, kdo v těchto dnech v pražském metru přestupují mezi trasami A a B, si Anny Šulcové nemohli nevšimnout. Její snímky v plavkách zaplavily celý spojovací tunel mezi jednotlivými nástupišti.

„Asi všichni víte, že v dubnu jsem letěla do Los Angeles nafotit novou plážovou kolekci pro Tezenis! Pořád to nechápu a jsem nesmírně vděčná za tu možnost. Plavky už si můžete koupit taky, mají fakt velký výběr za super ceny!“ zve k nákupům mladá hvězda internetu, která má jen na Instagramu přes 600 tisíc sledujících.

„Jinak teď mě asi budete nějakou dobu vídat v Praze na různých billboardech, v metru a tak různě! Už mi i posíláte fotky, tak posílejte dál,“ potvrdila Šulcová svůj zvýšený výskyt na různých místech v metropoli.

Nešlo si nevšimnout, že na jedné z fotek má Anna na sobě slušivé plavky odkazující k další úspěšné youtuberce a blogerce: Týnuš Třešničkové. Plavecký úbor s třešničkami možná vypadá jako provokace popálené kolegyně, která se po nehodě v luxusní restauraci v Istanbulu teprve před několika dny vrátila do Česka. Opak je ale pravdou.

„To je jen shoda náhod, rozhodně jsem tím nechtěla nic říct nebo naznačit,“ nechala se slyšet Šulcová, která je ráda, že má na novou kolekci plavek Tezenis jen ty nejlepší ohlasy.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat