Vnučka Limonádového Joea: Zažila jsem šikanu, nikdy na to nezapomenu

Anička měla v dětství dva nepříjemné zážitky. | foto: Tilen Vajt

Mladá a talentovaná herečka Anna Fialová (23) v sobě dusí tajemství, které nechtěla nikomu říct. Roky to v sobě nosila, měla to jako svou životní prohru, o které se nikdo nesmí dozvědět.

Hvězda seriálu První republika Anna Fialová nikdy nešla s proudem. Vždycky vyčnívala svou jinakosti, ať se to týkalo oblečení, životního stylu, nebo životního nadhledu.

Možná to, že se chtěla odlišovat, způsobily nepěkné vzpomínky z dětství. Byla totiž šikanována, a proto se možná rozhodla jít vlastní cestou.

Vnučku Limonádového Joea Karla Fialy jsme potkali na akci „Stop šikaně“ pořádané Hudebním divadlem Karlín. A tam se před kamerou Expresu rozpovídala o tom, jaké věci v dětství zažila.

„Tato akce mě oslovila kvůli tomu, že sama jsem šikanu zažila. Mám z toho dva hrůzné zážitky, na které jsem dodnes nezapomněla, ale ráda bych si je nechala pro sebe,“ rozpovídala se herečka, která se možná styděla za to, co se jí přesně dělo. „Nebyla to cílená šikana kvůli mému slavnému příjmení, ani se to nedělo dlouhodobě, jsou to jen takové dva momenty, na které jen tak nezapomenu,“ popisuje.

Mladá herečka se rozhodla podpořit nadaci „Stop šikaně“.

Mladá herečka se rozhodla podpořit nadaci „Stop šikaně“.

„Proto bych ráda co nejvíce dětí uchránila před šikanou. Vím, že to asi nejde, dětské kolektivy dokážou být kruté, ale aspoň pomoci s osvětou,“ dodala Anna. 

Možná právě proto měla ty ambice se proslavit a něco dokázat sama za sebe. Anna se také proslavila střídáním barev a účesů na hlavě, s oblečením experimentuje, evidentně nechce zapadat do škatulek, jak to někdy u dětí postižených šikanou bývá.

Fotogalerie

Komentáře