Angelina Jolie na archivních snímcích v 15 letech: Kde je její smyslnost?

11. června 2016
Angelina Jolie. Žena, která svou smyslností dobyla svět, oslavila minulý týden jednačtyřicáté narozeniny a my jsme se rozhodli představit vám archivní kolekci snímků z dob, kdy bylo hollywoodské múze pouhých 15 let. A z toho si sednete na zadek!

Řekli byste, že je téhle dívce pouhých 15 let?

Hollywoodská herečka a manželka Brada Pitta Angelina Jolie drží již dlouhou dobu v rukou titul jedné z nejkrásnějších žen naší planety.

Ačkoli již překročila práh čtyřicítky a svá nejlepší léta už má za sebou, její přirozená krása přetrvala na snímcích, na kterých bylo herečce pouhých 15 let.

To je provokace! Angelina uměla už v 15 dohnat muže k šílenství.

Vraťme se teď o 26 let nazpět.

K tomu není co dodat. Nádhera.

Angie se s patnáctkou na krku chtěla rozhodla nechat se navždy zvěčnit profesionálním fotografem Harry Langdonem. Ten se svého úkolu zhostil s grácií, ovšem s myšlenkou, že už je Angelina dávno plnoletá.

„Bylo mi řečeno, že je jí 18 a mě samotného rozhodně nenapadlo její věk rozporovat. Byla tak smyslná, tak sebevědomá. Okamžitě si získala moji důvěru. Prostě přišla, postavila se před fotoaparát a já nemusel nic říkat. Bylo to dokonalé,“ uvedl

Její bujná hříva dokonale dotváří look sexy dračice.

A my musíme uznat, že snímky jsou neskutečně sexy.

Doslova z nich čiší provokace, vášeň a sexualita. Žádná výrazná retuše, pouze přirozená krása a dokonalost. A ty její rty!

Angelina Jolie v pouhých 15 letech.

A na 15 let tedy rozhodně nevypadá.

Škoda jen, že se z ní s věkem stala vyzáblá, nezdravě se jevící kost a kůže. Na archivních snímcích měla o nějaké to kilo víc a vypadala opravdu báječně. A dnes?

Kdysi nejvíc sexy herečka je dnes kostra potažená kůží.

Bojíte se, aby ji vítr neodfoukl.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:41 neděle 9. října 2016. Anketa je uzavřena.

  • 18
  • 15
  • 10
  • 8
  • 8
  • 7
Komentáře