jít naiDNES.cz

Těhotná Vignerová přibrala 10 kilo a vůbec to na ní není vidět: Umně skryla i bříško

Aneta Vignerová na akci dorazila se svým výborným kamarádem, módním návrhářem Michaelem Kováčikem. | foto: Profimedia.cz

Když v květnu s partnerem, scenáristou a režisérem Petrem Kolečkem (35), Aneta Vignerová (31) držela detox, netušila, že se jí ještě pořádně protáhne. Večírky si těhotná kráska neodpírá, jen sklenku se sektem s díky přenechává svému doprovodu. „Je to docela příjemná změna,“ usmívá se.

Ty tam jsou doby, kdy se těhotné ženy musely doma zavřít na petlici a dát vale společenskému životu, protože restaurace, kluby a bary vinou kouření mnohdy připomínaly spíš plynové komory a byly na hony vzdálené ideálnímu prostředí pro nastávající maminky.

Díky zákazu kouření mohou těhotné ženy směle dovnitř a neublíží ani sobě, ani vyvíjejícímu se plodu. Aneta Vignerová měla párty k uvedení nového parfému navíc tak trochu v popisu práce. „Jsem v pátém měsíci,“ šokovala přítomné kráska, na níž není těhotenství vůbec patrné. 

Vidět na ní nejsou ani kila, která během požehnaného stavu, do něhož ji uvedl scenárista Petr Kolečko, údajně přibrala. „Mám deset kilo navrch,“ uvedla Aneta a všem spadla brada. Ani jedno z nich na ní není vidět. Může za to nejen její výška, ale i fakt, že předtím byla velmi štíhlá, a tak má pořád „rezervy“.

Na první pohled bylo, na rozdíl od kil navíc, jasné, že si těhotenství docela užívá. „Vím, že spousta žen trpí různými neduhy a obtížemi, já to musím zaklepat, zvládám to skvěle,“ pochvalovala si Vignerová, kterou na párty doprovodil její kamarád, módní návrhář Michael Kováčik.

„Tomu teď s díky odevzdávám svůj welcome drink,“ smála se modelka, která si teď připíjí tak maximálně minerálkou a ve finále si to docela užívá. 

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat