Středa 29. listopadu 2023, svátek má Zina
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Rodina je nejvíc, má jasno Vignerová. Těchto 12 fotek Petra Kolečka ovšem mluví za vše

  Aneta Vignerová (35) si může gratulovat, povedlo se jí zachránit vztah, má zpátky manžela a rodina je zase pohromadě. Svým Petrem se také poctivě chlubí na sociálních sítích a nijak se netají tím, že díkybohu opět září štěstím. Lidé si ale všímají scenáristových škrobených póz a nepřítomného výrazu v obličeji. Možná zkrátka jenom není Petr Kolečko (39) dostatečně fotogenický, jeho snímky ale baví internet.

  Přes veškeré vztahové peripetie, jež je za poslední dobu potkaly, jsou manželé Petr Kolečko a Aneta Vignerová pořád spolu. Svou lásku navíc ještě stvrdili i prstenem a slibem věčné lásky před oltářem. Od chvíle, co modelka získala scenáristu opět jen a jen pro sebe, se s ním nepřestává chlubit na sociálních sítích. Rodinou idylku kazí snad jen Kolečkův výraz.

  Možná není fotogenický, možná se jen ztrácí v myšlenkách... Ve videích a na snímcích, které mají vypadat jako rodinná pohoda a na nichž Aneta září úsměvy od ucha k uchu, ale působí poněkud škrobeně.

  Ze začátku by se to dalo vzhledem k jeho předchozí aférce s herečkou Denisou Nesvačilovou jistě pochopit, nyní už si jeho strnulosti a jakési nezúčastněnosti na snímcích všímají i fanoušci. Výraz Petrovy tváře se pak stává vášnivým bodem diskuze v komentářích pod modelčinými příspěvky.

  Aneta Vignerová se na snímcích vesele zubí. Petr Kolečko má ovšem výraz k nezaplacení.

  „Rodina je největší dar,“ píše třeba Aneta pod jedno z videí, ve kterém sbírá lesní ovoce a oddává se grilování. Na první pohled je jasné, že je s Petrem šťastná a že je pyšná na to, že se jí povedlo rodinu slepit a dát zpátky dohromady. Nechybí ani záběr na Petra, který se k ní naklání k poctivému polibku za zvuků „Štěstí je krásná věc“ od Richarda Müllera.

  „No, nevíme, nevíme, ale pořád vám to nějak nevěříme,“ píší ale fanoušci do komentářů.

  Aneta Vignerová se na snímcích vesele zubí. Petr Kolečko má ovšem výraz k nezaplacení.

  „Ten příspěvek je trošku divný. Je vidět, že paní se sama sobě líbí, pohazuje vlasy ze strany na stranu a špulí rtíky do mobilu, manžel už tak nadšeně nevypadá,“ má jasno další z fanoušků pod videem, v němž Aneta posílá veselý úsměv na kameru, zatímco za ní Petr poslušně ťapká.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Život ve slevě. Drahota vede mámu samoživitelku k zoufalým akcím

  Premium Davem lidí proplouvá nenápadná žena s červeným deštníkem v obnošené bundě. Očima skenuje výkladní skříně obchodů. Pak...

  Pavel Kolář: Naše mechanismy zajišťující přežití jsou deformovány blahobytem

  Premium Přisuzují se mu až zázračné schopnosti. Mnoha lidem totiž dokázal pomoci od zdravotních potíží. Ať už šlo o české...

  Manažer reprezentace exkluzivně: o konci trenérů a proč dostal funkci u záchodků

  Premium Byl první, kdo trenérům reprezentace už během října navrhl: „Neskončíme?“ Dopálila ho hořká atmosféra a nedůvěra...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 29. listopadu 2023, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  jít naiDNES.cz