Pondělí 25. května 2020, svátek má Viola
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

  Tak jak se vám líbí nový pár? Aneta Vignerová a Petr Kolečko. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

  Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z nového vztahu se scenáristou Mostu! Petrem Kolečkem (34) nemůže vykrucovat větami, že se jen znají a vídají se. Talentovaného umělce fotografové Expresu zachytili u jejího domu, odkud společně vyšli a společně také odjeli. Kam? A jak daleko ve vztahu již jsou?

  Je to jen pár dní, kdy pořad TV Prima Top Star přinesl ve svém valentýnském vydání fotografii z Instagramu Anety Vignerové (31), která si udělala selfie se scenáristou seriálu Most! Petrem Kolečkem (34), z něhož tam čouhá jen kousek obličeje a není ani moc k poznání.

  Média začala spekulovat, že by mezi nimi mohlo být něco víc, protože bývalá miss z roku 2009 a modelka Vignerová si k příspěvku přidala jen piktogram srdíčka. Že by se tady rodil nový pár?

  To Vignerová nechtěně potvrdila dva dny poté, kdy byl u ní doma Petr Kolečko na návštěvě a oba povzbuzeni několika lahvemi vína se rozhodli natočit tzv. Stories na Instagram.

  „Pozdrav mamku,“ prosí ovíněná Aneta Kolečka ve videu, které ale vidělo světlo světa jen chvíli, protože Vignerová jej asi po dvou hodinách raději smazala.

  „Tvoji, nebo moji?“ ptá se jí scenárista a pobavená Aneta říká, že její mamku. „Ahoj, tvoje mamko,“ říká Kolečko do kamery s těžkým jazykem a mobil pak zabere několik vypitých lahví vína.

  Na její vztah s Petrem Kolečkem přišly následně Anetě několikeré dotazy, na všechny ale modelka odpovídala stejně. „Známe se a vídáme se, co víc dodat,“ mlžila neurčitě.

  I proto jsme rádi, že vám nyní můžeme oficiálně představit nový pár českého showbyznysu, krásnou modelku a momentálně nejúspěšnějšího scenáristu Česka.

  S kufrem na výlet

  Fotografové Expresu zachytili Petra Kolečka, jak vychází z domu, kde bydlí Aneta Vignerová, a sám odjíždí, aby se zhruba po půl hodině vrátil.

  Petr Kolečko před domem, kde bydlí Aneta Vignerová.
  Scenárista Mostu! zvoní na modelku Anetu Vignerovou.

  Dveře od domu si otevírá čipem a zhruba po deseti minutách vycházejí už oba.

  Vignerová ve velmi slušivém ležérním outfitu s módní ledvinkou zavěšenou kolem krku, Kolečko v typickém mladistvém stylu se šálou kolem krku a výraznými botami. Ona nese tašku Billa s odpadky, kde se schovává i zvadlá kytice růží (od Petra k Valentýnu?), kterou pak hodí do popelnice, zatímco Kolečko veze příruční kufr a přes rameno má pánskou tašku.

  Zda se v ní schovává notebook s jeho drahocennými texty, to se můžeme jen domnívat.

  Vignerová nese vyhodit odpadky, zatímco Kolečko jí něco pořád vykládá. Jsou v...

  Nakládají kufr i Anetin apartní kabát do auta a odjíždějí na první místo jejich zastávky, které ale není tou poslední destinací, modelku a scenáristu čekal ještě jeden výlet.

  Aneta si nakládá do kufru auta svůj kabát.
  Petr a Aneta dojeli na první místo určení, Aneta si obléká kabát a Petr...

  Aneta Vignerová patří mezi největší divošky showbyznysu, má za sebou několikero vztahů, například se zpěvákem Davidem Krausem, ale nikdy to nebyla nesamostatná žena, která by ke štěstí přišla jen s bohatým sportovcem. Umí si na sebe vydělat a o sebe se postarat, ostatně pochází z Havířova a tam se nikdy nerodily křehké květinky.

  Navíc, přestože se živí svou ženskou krásu, má v sobě něco z mužské povahy a to opačné pohlaví přímo přitahuje. Vignerová je zábavná, je chytrá a umí si ze sebe udělat legraci, těžko si myslet, že si z kdekoho sedne na zadek, i to možná může být důvod, proč oslnila talentovaného dramatika Kolečka.

  Nový pár je na světě a musíme uznat, že jim to velice sluší.

  Rozvedený otec dvou dětí se stává momentálně stejnou hvězdou jako ti, kterým posílá své scénáře, aby je pak skvěle zahráli. První manželka Petra Kolečka navíc byla z Mostu, jak už všichni víme, i díky ní a jejímu otci, jenž Kolečka vodil do restaurace Severka, vznikl dnešní seriálový fenomén, jímž žije celá Česká republika.

  Manželství mu sice nevyšlo, ale proč by nemohl dojít štěstí vedle krásné a vtipné Vignerové? I z fotek je patrno, že když jim to oběma vydrží, bude se rozhodně jednat o jeden z nejzajímavějších a nejhezčích párů, které tu v Česku budeme mít.

  Tak snad je tento výlet začátkem něčeho vážnějšího, ostatně spojení scenárista a modelka jsme tu ještě neměli. A kam měli Kolečko s Vignerovou vůbec namířeno?

  Brzy se to od nás dozvíte.

  Aneta Vignerová (31)

  Vyhrála Miss České republiky v 21 letech a byla jednou z nejdiskutovanějších vítězek, lidé ji kritizovali, že není dostatečně hezká. Vignerová se už ale v té době živila modelingem, kde jsou na „krásu“ obecně jiné požadavky, modelka musí být hlavně tvárná a zajímavá, což Vignerové rozhodně upřít nelze. Má vystudovanou střední podnikatelskou školu, ale zakázky jsou stále to, co ji nejvíce živí. Vignerová patří mezi modelky rozpoznatelné svým typickým lookem, nosí velice vkusný kalhotový francouzský styl a téměř nikdy se neobjevuje na veřejnosti bez rudé rtěnky. Pochází z Havířova.

  Petr Kolečko (34)

  Je asi nejslavnějším scenáristou dneška, do nejširšího povědomí veřejnosti se dostal díky seriálu Most!, který napsal poté, co do města jezdil za rodiči své první manželky, s níž se rozvedl. Kolečko má vystudovanou scenáristiku a dramaturgii na DAMU. Jeho talentu si nejprve začali všímat v divadle, slávu mu ale přinesl až seriál Okresní přebor, kde se také zrodila jeho spolupráce s režisérem Janem Prušinovským. Oba nyní hýbou mentalitou národa kvůli seriálu Most!, jenž se už nyní během svého stále ještě neskončeného vysílání stal kulturním a společenským fenoménem, což se nikdy předtím žádnému českému televiznímu počinu nepodařilo. Kolečko je držitelem Českého lva za scénář k filmu Masaryk. Pochází z Broumova.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:13 21. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • Super
   39
  • Trapas
   18
  • Tvl
   12
  • Haha
   10
  • Cože
   10
  • Sladký
   10

  Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

  Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

  Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

  Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

  Bojíte se do MHD? Poradíme, jak vybrat auto za jeden plat

  Premium Pandemie koronaviru zvýšila zájem o nejlevnější auta, která představují bezpečnou alternativu k jízdě v MHD. Porovnali...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 25. května 2020, svátek má Viola
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz