jít naiDNES.cz

Svět mají sami pro sebe! Kolečko s Vignerovou se od sebe nehnuli na krok

Láska jim kouká z očí! Přesně tohle vás napadne, když vidíte modelku Anetu Vignerovou (31) se scenáristou adorovaného seriálu Most! Petrem Kolečkem (34). Poměrně čerstvě zamilovaná dvojice se dostavila na premiéru dramatu Skleněný pokoj. Dá se říct, že jeden druhého nespustili z očí.

Jestli na premiéře filmu Skleněný pokoj, která se odehrávala v Brně za účasti hvězd, jako je Karel Roden nebo Carice van Houten, někdo upoutal pozornost, pak to byla krásná modelka Aneta VignerováPetrem Kolečkem.

Dvojice se poprvé ukázala spolu ve velké společnosti a oficiálně tak stvrdili nový vztah. Jemná milující gesta, která jeden s druhým sdíleli, nenechala nikoho na pochybách o tom, že jsou v tom až po uši.

Teprve nedávno se tak trochu náhodou provalilo, že tihle dva jsou spolu, to když Aneta nahrála do instastories krátké video, které posléze smazala. V něm se dvojice posilněná vínem, jež se vypilo v Anetině bytě, nad ránem veselila a z nahrávky bylo zřejmé, že je v tom něco víc než přátelství.

Fotografové Expresu pak čerstvě zamilovaný pár zachytili u Anetina domu, jak se chystají na společný výlet.

Vignerová si v ten moment na chvíli znepřístupnila Instagram, ale za pár hodin už zase své fanoušky informovala o všem, co v životě prožívá, včetně návštěvy mostecké restaurace Severka, kde probíhalo promítání posledního dílu seriálu Most!, po němž následoval divoký večírek s herci a tvůrci.

Tam se už Aneta ukázala veřejně po boku Petra Kolečka, ale na první velkou společenskou událost jsme si museli počkat až dosud, kdy v Brně proběhla premiéra filmu Skleněný pokoj.

Láska je mocná čarodějka. Tam, kde začne působit, dějí se zázraky.

Láska je mocná čarodějka. Tam, kde začne působit, dějí se zázraky.

Protože ani jeden z nich nemá jiné závazky, tedy Kolečko má ty svoje s bývalou manželkou již vyřešeny, nic jim nebránilo svůj vztah zpečetit. 

Petr Kolečko s Anetou Vignerovou na premiéře filmu Skleněný pokoj

Petr Kolečko s Anetou Vignerovou na premiéře filmu Skleněný pokoj

Není divu, že Petr Kolečko podlehl Anetiným přednostem. Krásná postava, dokonalý obličej, uhrančivé oči a veselá mysl modelky nedají spát nejednomu muži. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:18 11. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  26
 • Haha
  17
 • Trapas
  17
 • Cože
  16
 • Sladký
  16
 • Tvl
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat