Neděle 5. dubna 2020, svátek má Miroslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Zkrocení nepoddajné krásky. Jak Kolečko změnil modelku Vignerovou

  Královna všech večírků, rebelka mezi misskami, kráska, která nejde zkrotit. To byla Aneta Vignerová (32) ještě před rokem. Vždyť i vztah se scenáristou a režisérem Petrem Kolečkem (35) odtajnila omylem, když ovíněná zveřejnila video, které nebylo určeno pro veřejnost. Pak se ale vše změnilo. Poslední vítězka původní Miss České republiky se za rok proměnila v něžnou maminku.

  Kdo by si to ještě před rokem pomyslel, že Aneta Vignerová a Petr Kolečko budou mít prvního společného potomka. „Nejkrásnější den v životě,“ dojímá se nad maličkým tvorečkem modelka, do níž by nikdo neřekl, že podlehne „nerdovi“ v podobě dvakrát nevýrazného Petra Kolečka. Nic tomu také nikdy nenasvědčovalo.

  Aneta Vignerová se stala maminkou.

  Když Aneta Vignerová v roce 2009 vyhrála Miss České republiky, skončila v náručí o dvacet let staršího podnikatele Kamila Bahbouha. Ten si ji dokonce načas pojistil briliantovým prstenem a zdálo se, že Aneta, které tehdy bylo dvadvacet let, se rychle provdá. To se ale nestalo.

  Jako správná misska se brzy rozešla a skončila v náručí milovníka krásek Tomáše Ujfalušiho, po dvou letech jejich vztah skončil, tím ale Vignerová na sportovce nezanevřela. Jenom vyměnila míč za puk. Chvíli randila s hokejistou Michalem Gulašim, který se víc proslavil díky svému vztahu s Vlaďkou Erbovou.

  To, že by mohla jednou dojít štěstí vedle umělce, naznačila svým vztahem s profesionálním synem a muzikantem Davidem Krausem.

  Na Kolečka si ale Vignerová musela počkat, byla dlouho single. Ochomýtal se kolem ní sice současný partner Veroniky Kopřivové Miroslav Dubovický, nebylo z toho ale nic vážného, co by stálo za řeč. Neznámý a urputný mladík se nakonec po dlouhém snažení proslavil jinde.

  Přítele Aneta sice neměla, ale uměla si to vynahradit jinak, divoká nátura ji neopouštěla a Aneta poslední roky svého single života předváděla pořádný rokenrol. Mnohdy neměla problém ani pod parou rozdávat rozhovory. Poslední takový poskytla přesně před rokem v Resortu Mlýn Černovice, kde poprvé promluvila o svém vztahu s Kolečkem, jehož přesně v podobném duchu propálila na svém Instagramu.

  Bylo to video, které pobavilo celé Česko, opilá Aneta a opilý Kolečko se natočili u ní v bytě, kde už vypili několik lahví vína, a Aneta scenáristu prosila, ať pozdraví její mamku. Modelka si nahrála video do Stories, a když se trochu „probrala“, uvědomila si, co to vlastně provedla, a video smazala.

  Pozdě.

  Vedle Kolečka se ale Vignerová veřejnosti líbí, on s ní zase dozrál a proměnil se z uváleného a uťápnutého knihovníka v mladého gentlemana, ale obliba v divočejších večírcích jim zůstala. Jelikož Kolečko po boku Vignerové nezvládl dodržet takzvaný „suchý únor“, rozhodli se, že alkoholovým detoxem projdou společně v květnu.

  „Petr s tím začal a já jsem se k němu jenom přidala. Nejde jenom o detox alkoholu. Je to o celkové životosprávě. Nastavit si jídelníček a ten alkohol k tomu patří. Není to o tom, že si dáme měsíc bez alkoholu,“ prozradila modelka, která už v té době musela vědět, že je těhotná.

  „Také to není o tom, že bych zhubla, spíš naopak mám větší apetit. Uvidíme, jak dlouho se nám bude chtít tuto životosprávu dodržovat a nepít, ale zatím mi to vyhovuje. Jsem produktivnější,“ sdělila nám v červnu loňského roku a nelhala.

  Byli s Kolečkem během „suchého května“ tak produktivní, že zplodili prvního společného potomka. A to spolu byli teprve necelé čtyři měsíce.

  Dá se říct, že Petru Kolečkovi se za velmi krátký čas podařilo něco, co její předchozí partneři nezvládli za roky. Zkrotil jednu z největších rebelek mezi českými kráskami.

  Fotogalerie

  Premium

  KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

  Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

  Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 5. dubna 2020, svátek má Miroslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz