jít naiDNES.cz

Adeptka na Sexistické prasátečko? Aneta Krejčíková a její reklama na elektro

Reklama na lednice nebo adept na cenu Sexistického prasátečka? | foto: instagram

Herečka na mateřské Aneta Krejčíková (28) se svým tělem problém určitě nemá a dokazuje to poměrně často na sociálních sítích. Není snad fotka, na níž by vnadná kráska neodhalovala svůj dekolt. I když zrovna dělá reklamu na lednice. Z fleku by za to mohla dostat cenu Sexistické prasátečko!

Seriálová Gábina Pumrová (Ulice) má ženskosti, že by ji mohla rozdávat a rozhodně ne po troškách! Výrazné oči, zářivá pleť, světlé vlasy a opravdu bujné poprsí, které před světem rozhodně neskrývá.

Kam může, tam Aneta ráda poodhalí své ženské přednosti. Teď je sice na rodičovské dovolené se svým prvním dítětem, o to víc o sobě herečka dává vědět prostřednictvím sociálních sítí.

Dá se říct, že co fotka, to nahoře bez (trička). Přitom pro to nemusí být prakticky žádný důvod. Prostě trochu exhibicionistka, „hérečka“. 

Ve svém posledním příspěvku na Instagramu Aneta stojí u lednice. Svůdně si do pusy vkládá jahodu, a protože má na sobě rozepnutý župan, z podprsenky se jí dere ňadro.

„Chcete novou lednici za dobrou cenu? Moje ségra chodí s klukem, co má firmu,“ ptá se Aneta a svůdně se svíjí u lednice. 

Kdyby spolupracovala s firmou na spodní prádlo, budiž... Ale tohle má být reklama elektrospotřebiče, které prodává partner její sestry.  

Anetin post je tak dokonalým adeptem na výherce ankety o nejsexističtější reklamu Sexistické prasátečko. Až na to, že tady je tvůrcem sama Aneta a rozhodně to nevypadá, že by s tím měla nějaký problém.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:13 7. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  51
 • Super
  26
 • Tvl
  16
 • Haha
  15
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat