jít naiDNES.cz

Neumím to s režiséry! Musela jsem za bar, přiznává Krejčíková z Ulice

Aneta promluvila o finančních problémech. | foto: Profimedia.cz

Díky své účasti v novácké show Tvoje tvá má známý hlas nemá o pracovní nabídky nouzi, ne vždy tomu tak ale bylo. Aneta Krejčíková přiznala, že ještě před dvěma lety měla hodně hluboko do kapsy. Bylo to tak bídné, že musela dokonce za bar!

Dlouhých dvanáct let hraje v nekonečném seriálu Ulice a mohlo by se zdát, že bude mít naspořený majlant, vše je ale jinak. Přestože si zahrála hned v několika celovečerních filmech, Aneta Krejčíková si rozhodně nemůže výskat.

Přisuzuje to faktu, že nemá ostré lokty. Nedokážu obvolávat režiséry a producenty, ale snad to zatím funguje. Ale třeba před dvěma lety jsem neměla na nájem, na jídlo. Sklopila jsem uši a šla makat do vinného baru. I když jsem se herectvím už v té době živila. Ale prostě to nestačilo,“ svěřila se v rozhovoru pro magazín Téma uhrančivá blondýnka, která vysvětlila, proč jí k obživě nestačí příjem z Ulice.

To není úplně stálá práce. Jsem tam sice dvanáct let, ale ze začátku jsem byla v epizodní roli, pak se tahle dějová linka rozjela a já byla tahounem třeba rok a tomu odpovídal i počet natáčecích dnů. Jindy jsme ale měli třeba rok a půl pauzu a vrátila jsem se v pozici, že jsem se tam mihla jednou dvakrát za měsíc. Teď jsem zase tahoun,“ vysvětlila Aneta.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:24 21. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Trapas
  8
 • Sladký
  7
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Tvl
  5
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře