jít naiDNES.cz

Verešová nevybíravě o vlastní dceři: Proč z ní nebude nikdy modelka?

Andrea Verešová tvrdí, že její dcera by se v modelingu neuchytila. Je to pravda? | foto: Koláž Expresu

Dcera Andrey Verešové sice roste do krásy, její slavné mamince je to ale stále málo. Ta totiž nad svou dospívající dcerou vyřkla krutý ortel. V modelingu by se podle jejích slov neprosadila!

Když bylo Andree Verešové osmnáct, získala titul Miss Slovensko. Ačkoliv je v Česku a na Slovensku považována za jednu z nejúspěšnějších modelek, v zahraničí se příliš neprosadila. Proslavila se tak především svým vztahem s Jaromírem Jágrem.

Otázkou je, zda by tohle všechno zažila, kdyby jí někdo v dětství tvrdil, že se v modelingu nikdy neprosadí. Přesně to ona nyní dělá své dceři, která její geny rozhodně nezapře.

„Myslím si, že ani postava už nebude na to dostatečně formovaná, aby se mohla modelingu věnovat. Ona je tak zažraná do snowboardu a do sportu: wakeboard, atletika, gymnastika, že ten modeling jde trošku stranou. Možná herectví jednou, uvidíme,“ měla podle webu Topky.sk říct Verešová.

Když se jí ale zeptal fanoušek pod snímkem, na němž je zvěčněná se svou krásnou dcerou, zda se i ona bude věnovat modelingu, nebylo její vyjádření tak tvrdé.

„Bohužel o modeling nemá zájem. Miluje sport a umění, tak uvidíme,“ obrátila Verešová, která jako by si možná uvědomila, že svou dceru hodila přes palubu příliš rychle a nemilosrdně.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat