jít naiDNES.cz

„Perinbaba“ Verešová v Česku klepala kosu, a tak jela vítat jaro na Tenerife

Andrea Verešová odjela na pár dní na Tenerife, kde spojila příjemné s užitečným. Práci s vítaným odpočinkem. | foto: Koláž Expres.cz

Než se vše vysvětlí a uklidní se humbuk kolem pracovních zakázek jejího manžela Daniela Volopicha, rozhodla se Andrea Verešová (38) změnit prostředí a vyčistit si hlavu. Vyrazila proto na ostrov Tenerife. Tady spojila příjemné s užitečným, odpočívala, chytala bronz, kromě toho stihla i práci. Šlo ale o velmi příjemné povinnosti...

„Dneska mám tu čest moderovat speciální charitativní večer na Kanárských ostrovech, který organizuje ředitelka cestovní kanceláře Canaria travel Lenka Viková,“ nechala se slyšet Andrea Verešová s tím, že šlo o akci u příležitosti 100. výročí česko-španělských diplomatických vztahů.

Na slavnostní večer, kde vystoupili například Xindl X nebo Michal David, se jaksepatří oblékla, a jak je jejím dobrým zvykem, šlo o dosti dráždivý outfit. Ten nenechal v klidu přítomné pány, ale ani dámy. Chtě nechtě i ty musely uznat, že rodačka ze Žiliny má dokonalou postavu, na kterou je radost pohledět.

Ve volných chvílích modelka pěla ódy na jeden z Kanárských ostrovů, který je nejen mezi českými turisty známý stálým počasím a příjemnými teplotami po celý rok.

„Překrásný ostrov věčného jara. Zbožňuju to tady,“ vyznala se ze své lásky samozvaná bohyně jara Vesna Verešová, která se nedávno proháněla po zasněžených svazích v rámci natáčení filmu Špindl 2.

„Chytat bronz u moře umí každý. Já si užívám horské slunce přímo na vrcholcích hor,“ pochvalovala si kráska během natáčení ve Špindlerově Mlýně začátkem dubna. Zimní radovánky si nepřímo užila i v rámci role v chystané pohádce Perinbaba 2.

Jak vidno, Andrea umí chytat bronz všude, ať už na horách, anebo u moře. Šikovná to žena!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 20. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  14
 • Tvl
  14
 • Cože
  13
 • Haha
  12
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat