Vyprsená reklama: Cokoliv chceš prodat, to dej Andree Verešové!

Modelka rozhodně nepatří do starého železa. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt/Ladislav Křivan

Modelka Andrea Verešová (38) je jako chodící reklama. Už mnoho fanoušků jí vyčítalo, že do svých postů na sociálních sítích dává až moc příspěvků, kde propaguje různé produkty. Ale její klienti to vidí jinak, pro ně je sexy Slovenka zlatý důl. Cokoli jí dáte, udělá vám na to reklamu a ještě k tomu v titěrných bikinách.

Vnadná modelka Andrea Verešová dost dobře vydělává pomocí Instagramu. Sama přišla na to, jaký je to výdělečný byznys, a nemá problém cokoliv zpropagovat. 

A je to na jejích příspěvcích poznat. Co fotka, to reklama. I když se to fanouškům nelíbí, klienti jásají. Co si jinak přát, když vám to krásná žena v plavkách zpropaguje jako nikdo jiný?

Andrea si s okatostí moc hlavu neláme, chce holt udělat reklamu, tak ji udělá až do očí bijící. Pro její klienty značka ideál. A je jedno, že je to propagace třeba „zdravých“ sušenek, stačí vytasit prsa a všichni si vašeho produktu hned všimnou.

Sexy Slovenka rozhodně moc dobře ví, jak na to. Ale aby nakonec nedopadla jako Leoš Mareš, který kombinoval, kombinoval, až překombinoval, a velké firmy od něj prý měly dát ruce pryč. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat