jít naiDNES.cz

Prsa Andrey Verešové jsou tak dokonalá, až se obáváme nejhoršího...

Andrea Verešová vystavuje své dokonalé vnady. | foto: instagram

Andrea Verešová (39) si právě užívá letních radovánek s rodinou a svou dokonalou postavu tak vystavuje v bikinách na Instagramu. Bezpochyby patří mezi nejkrásnější modelky česko-slovenských luhů a hájů. I po dvou dětech má postavu jako gazela, obličej jako vymalovaný a poprsí jako vymodelované.

Příroda k ní nemohla být štědřejší. Dokonale symetrický obličej, kterému vévodí velké oči, drobný nos, a co teprve to tělo!

Ne že by to bylo zadarmo. Andrea Verešová na sobě před každou plavkovou sezonou tvrdě dře, cvičí jógu, posiluje a pomáhá si i patřičnými doplňky stravy.

Právě teď někdejší slovenská královna krásy vystavuje své křivky v Řecku, kam se ráda vrací. Musíme uznat, že postavu by jí mohla závidět kdejaká misska ve dvaceti.

Není snad fotka, kde by Andrea neukazovala své vnady.

Není snad fotka, kde by Andrea Verešová neukazovala své vnady.

Andrea se ráda ukazuje v plavkách.

Andrea Verešová se ráda ukazuje v plavkách.

Andrea je opravdu přírodní úkaz, každá část jejího těla je prostě dokonalá. V případě poprsí až nereálně dokonalá. Není tak překvapivé, že už v minulosti se spekulovalo, zda modelka své vnady zkrášlila plastickou operací, nebo ne. Andrea to nikdy nepotvrdila, ale ani nevyvrátila.

Andrea Verešová propadla józe.

Andrea Verešová

„Když řeknete jedno, je to špatně, a když druhé, tak je to ještě horší. Já nemám vůbec nic proti plastikám, zatím jsem konkrétně o ničem nepřemýšlela. Musím teď zaklepat, příroda ke mně byla štědrá a jsem prostě spokojená s tím, co mi příroda nadělila. Já jinak nikoho neodsuzuju a myslím si, že dnes je to už takový celkem běžný trend,“ vyhnula se přímé odpovědi kdysi modelka v eXtra.cz.

„Nebudu se k tomu vyjadřovat. Plastika je podle mě takové nešťastné téma,“ dodala. 

Kdyby ale zákrok nepodstoupila, pravděpodobně by to modelka řekla. Navíc když se podíváme na její archivní snímky z let minulých, vidíme podstatně menší prsa, a to přírodních tvarů.

Že by u Andrey fungovala opačná gravitace?

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat