Práva? Nechci se učit zákony. Verešová přemýšlí, kam půjde po konci v modelingu

Dvacet let hvězdou přehlídkových mol. Co bude Andrea Verešová dělat po skončení kariéry? | foto: Bešeňová

Za rok oslaví čtyřicáté narozeniny a její kolegyně v jejím věku jsou již dávno v modelkovském důchodu. Andrea Verešová nic takového ale neplánuje. Alespoň prozatím. Čím se hodlá živit, až ten den nastane?

Titul Miss Slovensko Andrea Verešová získala sice před dlouhými dvaceti lety, stále se jí ale daří držet na vrcholu. Ačkoliv slovenská kráska působí sebevědomě, Expresu přiznala, že si nikdy nemyslela, že by mohla jako modelka dosáhnout takového úspěchu.

„Nikdy jsem si nemyslela, že budu úspěšná a že se i skoro ve čtyřiceti s tím budu moct život. Je to pro mě milé zjištění,“ svěřila se nám Verešová po módní show v areálu vodního parku v Bešeňové, v rámci níž předváděla i plavky. Jak dlouho jde tuto práci dělat?

„Dokud jsou lidi, kteří o mě mají zájem, je to těžké odmítat. Vybírám si nejlukrativnější zakázky. I v zahraničí mají zralejší modelky větší úspěch než mladé modelky. Lépe se prodává krém na zralé ženě, které uvěříte, že ho opravdu používá,“ myslí si Verešová, která už s modelingem podle svých slov chtěla seknout dávno.

„Dávno jsem to chtěla ukončit a mít klid. Pořád mě ale klienti prosí, abych pracovala a přijímala jejich nabídky. Do kdy to bude trvat, nevím. Nedávám si limity a hranice. Dokud mě to bude bavit. Možná zítra, možná za rok,“ dodala Andrea.

Začne se pak naplno věnovat právu, které vystudovala? „Já jsem pořád plánovala, že v právu budu pokračovat, protože jsem si nikdy nemyslela, že budu úspěšná. Jelikož je ale mnoho nových zákonů a novel, bylo by to pro mě náročnější. Úplně to ale nezavrhuju. Jsem ráda, že tu školu mám, rozšířilo mi to obzory, mám všeobecný rozhled. Právo mám schované v šuplíku a možná ho jednou otevřu a budu se mu věnovat naplno. Bude to chtít ale čas. Dokud mám malé děti, chci se věnovat jim a dělat u toho práci, která je flexibilní,“ uzavřela Verešová.

Fotogalerie

Komentáře