Verešová a její provokace na Instagramu: Fanoušci se bouří, je to jen samá reklama

Andrea se během léta odhalila hned osmnáctkrát. | foto: Instagram.com

Modelka Andrea Verešová (38) byla vždycky dobrou obchodnicí. Moc dobře si uvědomuje, jak cenná je její „kůže“, kterou vystavuje na Instagramu. Sice její křivky lichotí oku roztouženého fanouška, ale opravdu to dělá jen pro potěšení, nebo snad jen pro mamon? Fanoušci se začínají vztekat, že z nich těží co nejvíce.

Slovenská kráska Andrea Verešová, která si díky úspěšnému manželovi Danielu Volopichovi žije v takovém luxusu, o němž si většina může nechat jen zdát, má potřebu přilepšovat si ještě na fanoušcích.

Spousta celebrit se živí tím, že dává reklamu na svůj profil na Instagramu. Ale spousta z nich se snaží ty propagace skrývat alespoň za vtipné popisky, aby to nebylo tak do očí bijící.

Zato Andrea se s tím vůbec nemaže. Ke spoustě vyumělkovaných fotek, kde odhaluje dokonalé křivky, většinou připíše tak okatě nějakou reklamu, až tím začíná fanouškům pít krev.

Ženy i muži modelku sledují především kvůli tomu, aby nahlédli do jejího soukromí a prohlédli si dokonalé tělo, které má. Jenže už mají dost toho, že všude cpe reklamu na zaručený přípravek nebo službu, kterou používá.

„Máte i nějakou fotku, kam byste nepřidala reklamu? Už to začíná být trapné,“ napsal jeden fanoušek pod příspěvek, kde Slovenka opět něco propagovala.

Andrea Verešová na dovolené aneb Takhle se přece běžně fotíte...

Andrea Verešová na dovolené aneb Takhle se přece běžně fotíte...

Opravdu se modelka snaží ze svých obdivovatelů vytřískat co nejvíce, nebo prostě chce jen zpropagovat výrobky, jimž sama věří? 

Když se opravdu podíváte na její profil, je tam hodně propagací. Zase na druhou stranu si může na sociální síti dělat, co chce, pokud tím neporušuje podmínky užívání.

Jestli tím odežene fanoušky, možná by se měla nad četností reklam zamyslet, jestli to Andree nevadí, že si lidé stěžují, ať si Instagram používá, jak ona uzná za vhodné. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:54 6. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Super
  20
 • Haha
  19
 • Cože
  16
 • Tvl
  16
 • Sladký
  15
Komentáře