„Perinbaba“ Verešová kopíruje Frozen: Letos si ale na plesech ani neškrtne

Andrea Verešová si myslí, že je za hvězdu. Přijít polonahá v šatech à la Frozen je něco, co už tu bylo. Herečka Betty Gabriel by o tom mohla vyprávět... | foto: Koláž Expres.cz

I když její srdce hoří pro slovenskou pohádku Perinbaba, v jejímž druhém díle si také zahrála, róbami se Andrea Verešová (38) inspiruje až v dalekém Hollywoodu. Šaty princezny Anny z animovaného trháku Frozen si modelka nechala spíchnout po svém, a to o poznání nestydatější, přiblížila se tak spíše herečce Betty Gabriel než cudné pohádkové postavě. Kvůli zranění ale na plesech tuto sezonu nezazáří.

„Malá inspirace pro ty, kdo se chystají na ples. Nezapomeňte, make-up a účes by měly dotvářet krásu šatů a rozzářit vás,“ radí léty v showbyznysu odkojená a ostřílená Andrea Verešová„I když si to etiketa striktně žádá, nemusíte mít vždycky vlasy vyčesané,“ dodává modelka, která jako by snad měla společenská pravidla v malíku. Není to tak úplně pravda. Jinak by si Verešová plesy nepletla s promenádou v plavkách (anebo bez nich). 

Její modely málokdy nechávají prostor pro fantazii a pro jistotu odhalují téměř vše, a to na zlatém, stříbrném, v každém případě patřičně blyštivém podnose.

Ani model jako vystřižený z Frozen neboli Ledového království, který předvádí letos, není výjimkou. Andrea se sice na snímku tváří cudně jako abatyše, její růžové šaty z dílny Jany Pištějové jsou velmi odvážné, už na první pohled jsou hodny princezny, která baží po obdivných pohledech pánů a skřípání zubů dam.

Verešová má sice plná ústa etikety, ve finále jí jde hlavně o to, aby byla nejobletovanější hvězdou večera za každou cenu.

„Nefoťte mě už, však jsou tu jiní. A nepište o mně jako o polonahé krásce, jsem hlavně mamička,“ durdí se vždycky Andrea. Všem okolo je jasné, že je to jen naoko, a její manžel Daniel Volopich nervózně přešlapuje, aby ji už odvedl pryč, jeho choť ale ne a ne odejít.

Letos si bude muset na křepčení nechat zajít chuť. „Je to tak, opět to nevydrželo koleno. Bez ortézy na lyže nesmím stoupnout, ale málo jsem si ji utáhla a bylo zle,“ svěřila se Blesk.cz slovenská kráska. „Zatím jsem u lékaře nebyla, ale půjdu. Sice se to nehorší, ale ani nelepší, je to oteklé,“ dodala Verešová, kterou mrzí, že do plesové sezony výrazněji nezasáhne.

Úplně jiný styl oblékání a přístup k plesové sezoně zvolila Veronika Kašáková.

 „Mám ráda jednoduchost. Líbí se mi, když je žena trochu tajemná. Zároveň mám ráda i ten ‚wow‘ efekt a ten jsem při zkoušce prožila. Který z těch modelů jej ve mně vyvolal, ale neprozradím,“ říká modelka a prezidentka nadačního fondu, který nese její jméno.

Ta na svůj oblíbený Český ples, který se uskuteční 2. února v Obecním domě a jehož je patronkou, vynese róbu z dílny Zuzany Lešák Černé.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 16. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  14
 • Tvl
  8
 • Cože
  6
 • Trapas
  6
 • Super
  5
 • Sladký
  4
Komentáře