Andrea Sestini Hlaváčková porodila. Tohle je její dcera!

Andrea Sestini Hlaváčková září štěstím. Úspěšná tenistka přiznala, že před několika dny porodila holčičku. Ta dostala jméno Isabella.

Na svém kontě má vítězství z Turnaje mistryň, je dvojnásobnou šampionkou z grandslamových turnajů a doma jí visí stříbrná medaile z olympijských her v Londýně, nyní ale prožívá euforii, jíž se nic nevyrovná.

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se stala maminkou. Svému muži Fabriziovi, za něhož se provdala před dvěma lety, porodila holčičku Isabellu.

„Přivítejte na svět Isabellku. Na světě je pár dní a už nás oba zaměstnává víc, než mě cokoliv kdy zaměstnávalo. Zvládli jsme to, ale všechno společně a mám to největší štěstí na světě, a to nemluvím jen o té prďole, co mě každé dvě hodiny budí, kouše do bradavek anebo potřebuje nějakou jinou přísně tajnou aktivitu, kterou zatím absolutně nezkušeně hledám a velmi často tápu,“ vyznala se úspěšná tenistka, jejíž díky patří hlavně jejímu muži.

„Mluvím hlavně o Fabrim, který to celé dal a dává absolutně tak, jak jsem čekala, a je to prostě můj božan,“ vysekla svému muži poklonu novopečená maminka, která zveřejnila i snímky své holčičky.

Nutno říct, že Isabellka je krásná po mamince.

Fotogalerie

Komentáře