Zadeček k nakousnutí: Miss Bezděková ukázala, co může laskat jen její model

Andrea měla hodně odvážný model. | foto: Profimedia.cz

Sexy miss Andrea Bezděková (25) má dokonalou postavu, na které dře každý den. Proto si může dovolit vzít hodně vyzývavé šaty, které více odhalují, než zahalují. Ukázala vypracovaný zadeček, který teď patří jejímu novému příteli, modelu Pavlu Gillernovi.

Nejkrásnější dívka pro rok 2016 Andrea Bezděková přišla na vyhlášení Cen Anděl 2018 a jako jedna z mála přišla opravdu hezky nastrojená.

Žádné tepláky, tenisky, vytahané mikiny jako u většiny známých osobností, ale zvolila opravdu krásné šaty, které její postavě lichotily, a byla středem pozornosti.

Ale nikdo se nedokázal Andree podívat do očí, protože všichni okoukávali její dokonalé pozadí, které tvrdě trénuje každý den ve fitku.

Průhledný outfit působil hodně vyzývavě, ale přítomní pánové měli smůlu. Mohli jen koukat, ale nesahat. Doprovod modelce totiž dělal její nový přítel, model Pavel Gillern. 

Ten si svou lásku pečlivě hlídal, protože si moc dobře uvědomoval, jakou krásku má vedle sebe, a že musí být hodně obezřetný, aby mu ji nějaký bohatý producent či podnikatel „neukradl“. 

Komentáře