Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Já ho milovala a on mě zneužíval, brečela u soudu Heard. Pak na Deppa vytáhla opileckou fotku

  Amber Heard to brala u soudu vážně. | foto: Profimedia.cz

  Den D soudního procesu o miliardové odškodné nastal. Tedy alespoň pro herečku Amber Heard. Zatímco dosud celá řada svědků vypovídala v její neprospěch, tentokrát dostala prostor ona sama. A byla to velká etuda. Amber mluvila o tom, jak byl Johnny Depp její životní láskou, pak ji ale začal mlátit, zastrašovat, a dokonce i zneužívat. Svou řeč herečka prokládala mohutným brekem.

  Amber Heard si na okamžiku svojí výpovědi hodně zakládala. Několik dní předtím dokonce vyhodila kompletně celý PR tým, podle zdrojů proto, že se jí nelíbily dosavadní titulky v novinách a chtěla, aby byl příběh vyprávěn po jejím.

  To se nadále příliš nedaří, protože Amber je po středečním výstupu spíše terčem posměchu a podle veřejnosti sehrála jedno velké divadlo.

  Herečka na to šla od lesa, manželství s Johnnym Deppem popsala od samého začátku, zdůrazňovala, že byl láskou jejího života, a vypravovala, jak se zamilovali při natáčení, flirtovali spolu, jak při líbací scéně Johnny nenápadně použil i jazyk, načež spolu po večeři v Londýně skončili v jejím hotelovém pokoji.

  Pak za procítěného pláče spustila, že se z jejich vztahu stalo peklo. Amber popsala údajný první okamžik, kdy ji Johnny udeřil a zlomil její srdce jednou provždy.

  Stalo se tak prý ve chvíli, kdy spolu seděli na gauči a Depp si dal lajnu kokainu. Ona se ho prý zeptala na tetování na jeho rameni. Stálo na něm „Wino forever“, herec si totiž dříve nechal vytetovat jméno expartnerky Winony Ryder, ale když se rozešli, část si nechal odstranit. 

  „Řekl mi, že teď tam má Wino (slangový výraz pro ožralu, pozn. red.), a já si myslela, že to říká jako legraci, takže jsem se začala smát. V tu chvíli mi dal facku. Já se smála dál, protože jsem nevěděla, co jiného dělat. Myslela jsem si, že je to celé legrace, nechápala jsem, o co jde. Prostě jsem na něj zírala, smála se a čekala jsem, že se začne smát taky. Jenže on řekl: Myslíš, že je to vtipné, dě*ko, že ty jsi vtipná? A dal mi facku znovu. Nebyl to vtip. Přestala jsem se smát. Jen jsem na něj zírala,“ popisovala Amber.

  Johnny Depp u soudu

  V jiné části svojí výpovědi zase promluvila o dalším údajném hororovém zážitku z kempu, kde byli na dovolené. Johnny ji tam měl obvinit, že flirtuje s jinou ženou, a následně i z toho, že mu ukradla jeho kokain.

  „Křičel na mě a já se vrátila do ložnice. Přišel a něco hledal. Já šla do koupelny, a když jsem vyšla, zeptal se mě, kde to je a jak dlouho jsem to schovávala. Nevěděla jsem, o čem mluví. On na to: Víš dobře, o čem mluvím, buď ke mně upřímná, kde to schováváš? Začal mě prohledávat, pak mi roztrhl šaty. Sahal mi na prsa, dotýkal se mých stehen, strhal ze mě spodní prádlo a začal mě uvnitř prohledávat. Říkal, že hledá svůj kokain, svůj koks,“ popisovala u soudu Amber.

  Právě v tu chvíli se na celou soudní síň rozplakala.

  „Strčil do mě prsty. Jenom jsem tam stála a zírala, nevěděla jsem, co dělat. Pak ty prsty zkroutil. Nebyla jsem schopna říct, ať přestane, nebo cokoliv jiného,“ dodala za breku.

  Došlo i na slzy,

  Zajímavé na události je, že se měla odehrát v květnu roku 2013. Svatbu přitom Amber Heard a Johnny Depp měli až v únoru 2015. To znamená, že ačkoliv jí měl herec dělat ze života peklo, stejně si ho vzala.

  Amber mimo jiné během výpovědi vytasila další kompromitující materiály, které si během jejich vztahu dělala. Tentokrát se jednalo třeba o fotku Johnnyho, jak přebral na gauči a nechal po sobě roztéct zmrzlinu. Tu použila už při soudu v Londýně.

  Johnny Depp po jednom z alkoholových a drogových dýchánků. Amber si na něj udělala kompro.

  „Je pro mě hrozné tu sedět celé týdny a znovu to všechno prožívat. (...) Je to ta nejbolestivější a nejtěžší věc, kterou jsem kdy zažila,“ prohlásila Heard.

  Johnny Depp žádá u soudu ve Virginii po exmanželce za pomluvu a poškození dobrého jména 50 milionů dolarů (1,1 miliardy korun), ona po něm dvojnásobek.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

  Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

  Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

  Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

  Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

  Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz