jít naiDNES.cz

Dračice jen před obrazovkou? Alice Bendová přiznala, že se do sexu nežene

Herečka rozhodně nepatří mezi stydlíny českého showbyznysu. | foto: Instagram Alice Bendové

Spousta mužů sní o tom, že by měli v posteli sexbombu Alici Bendovou (45), co by s ní všechno prováděli. Ale až se dozvědí pravdu o jejím sexuálním životě, nebudou z toho úplně odvázaní. Herečka se Expresu svěřila, že je líná s partnerem se milovat a je občas za starou pannu!

Od té doby, co herečka Alice Bendová ukázala svá dokonalá prsa ve filmu „Báječná léta pod psa“, byla brána jako sexbomba číslo jedna, která určitě neustále lační po sexu. Možná tomu bylo dříve, ale teď Alice přiznává velkou změnu v milostném životě.

„Moc času na sebe s partnerem nemáme. I na dovolené beru děti, protože já prostě bez nich být nechci, stýskalo by se mi. A je to pak těžké skloubit tu maminkovskou roli s tou partnerskou,“ rozpovídala se pro Expres sympatická Alice, kterou jsme potkali na tiskové konferenci televize Nova k jarnímu schématu.

Bendová sice hraje náruživou manželku v novém seriálu Kameňákov, ale doma je úplně jiná. Dokonce její partner musí být ten iniciativní, aby vůbec nějaký sex byl.

„Většinou s tím přijde Michal. Já se doma převléknu do pohodlného, vypadám jako lenivý medvěd. Takže u nás je to v ložnici občas velmi vtipné. Ale vášeň tam naštěstí pořád je,“ smála se herečka, která se nebojí si ze sebe udělat legraci.

Ale také dodala, že umí občas překvapit, vzít si v ložnici podpatky a vyzývavé prádélko, jen je na to prostě někdy líná. „Naštěstí mám tolerantního partnera, který mi to odpouští,“ dodala se smíchem Alice.

Ta už se prý nikdy nesvlékne před kamerou, ale opravdu už jen před svým partnerem. „Myslím, že toho bylo dost, už se svlékat nechci. Stačilo to,“ uzavřela vyprávění krásná herečka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 19. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  10
 • Super
  8
 • Tvl
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  6
 • Cože
  5
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře