Brichta: Přišel jsem o miliony a zrak! Budu rád, když se dožiju těchto narozenin

Aleš Brichta sice oslaví šedesáté narozeniny tento pátek, narozeninový koncert bude mít ale až počátkem října. Na tiskové konferenci přiznal obavy, zda se vůbec onoho dne dožije. Je na tom Brichta zdravotně opravdu tak špatně?

Jako drsný rocker má za sebou opravdu divokou minulost. A i kvůli ní je na tom zdravotně tak špatně, že musí každý den spolykat hrst prášků. Přesto ničeho nelituje. 

„Zásadní problém je, že kdybych něčeho litoval a chtěl něco změnit, tak by to ovlivnilo věci okolo. Mám hodnou manželku, dvě dětičky, vnuka, hrajeme s kapelou, vystupuju jak s triem, tak se skupinou Aleš Brichta Project. Nemám si proč stěžovat. Za život jsem si vše splnil. Nemám důvod proč měnit,“ svěřil se Brichta, který vidí tak špatně, že bez pomoci neujde ani krok.

„To je dlouhodobá záležitost. Před rokem a půl mi operovali šedý zákal a měl jsem i hematom v hlavě, od čehož mám poškozené zrakové centrum. S tím nic nenadělám. To jsou dlouhodobé věci. Bylo mi řečeno, že situace se nemění a vše je stejné. Naprd vidím, jinak zdravotní problémy nemám. Bohužel už nelítám po hřišti, fyzička už je bohužel v háji,“ svěřil se Brichta, jehož jsme se zeptali, zda nelituje třeba toho, že v minulosti moc pil nebo málo šetřil. 

Jeho odpověď byla více než otevřená.

„Já jsem šetřil a pak přišli z*rdi, kteří mě okradli. Moravští chlapci, exekuční mafie. Byla to levá. Bylo mi řečeno, abych na ně podal žalobu k Evropskému soudu, ale přišlo mi to drsný, protože za tohle by jim hrozilo 8,5 let a víc vězení. Byl to totiž podvod v organizované skupině. Nepodal jsem to a dneska si říkám, že jsem blbec. Přišel jsem o 6,5 milionu, což byla sviňárna,“ dodal Brichta, který podle svých slov dneska už nemá ani korunu dluhu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat