Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  RedFace vyhrál Adélin exťunťa Kulas, arogantní Freescoot se musel omlouvat divákům

  Nahrané zápasy a ubohé moderovaní Aleše Bejra stále nebylo to nejšílenější, co galavečer RedFace přinesl. Diváky šokoval zápas bezdomovců a nevyrovnaný zápas Droběny Kotlárové. Údajně bylo vyprodáno, nakonec se ale ukázalo, že to tak pravda asi nebude.

  Jan Kulas, bývalý přítel Adély Pulcové alias Shopaholicadel, se měl utkat s drogovým králem Petrem Kunštárem, aby se mu pomstil za jeho milostnou aféru s Pulcovou. Kunštár ale těsně před zápasem zmizel a nebylo ho možné najít, tudíž hrozilo že k zápasu nedojde, nakonec ale zápas zachránil muž z publika, který dobrovolně nastoupil do ringu. Výhru si odnesl právě Jan Kulas.

  Kunšty je bývalý bezdomovec, který od RedFace dostal šanci, aby se vrátil zpět do života, a opět se někde zchlastal a zfetoval. Věděli jsme, kde je. Byl nalezen a pak se opět ztratil,“ komentoval to Bejr. Prý byl ukradený. Údajně ho frajeři naložili a odvezli pryč,“ dodal k jeho neúčasti promotér večera Petr Diviš.

  S celkovým průběhem ale byli oba spokojení. „Dopadlo to nad naše očekávání. Na nic si nehrajeme, jsme králové bizáru, jedeme dál a těším se na další galavečer. Ať si o nás říká kdo chce, co chce, my nekončíme,“ říká Petr Diviš.

  „Bylo to dobré, ale byl to rozjezd. My míříme výš, to uvidíte v Brně. Velmi brzy se na tiskovce dozvíte, s kým já tam budu mít hlavní zápas,“ říká Bejr. „Bude to česko-slovenská celebrita, kterou znají i moje maminka a tatínek. Nejen česko-slovenská, ale světová! Ale nebude to jen o hlavním zápase, karta bude nařáchlá, budeme investovat a budou tam další velice zajímavé zápasy.“

  Honza Kulas v RedFace

  Nejvíce očekávaným zápasem byl Freescoot proti Francouzi Memortovi, ale vzhledem k tomu, že sám Freescoot přiznal, že se na zápas vůbec nepřipravoval, byla jeho prohra samozřejmá. Sám se pak na sítích omlouval za své chování a aroganci jak vůči fanouškům, tak i celé organizaci.

  Freescoot v RedFace

  Popularita RedFace údajně jde nahoru a dokonce mají mít zájem i zápasníci z konkurenčního Clash of the Stars. Aleš Bejr se na sítích chlubil tím, že je údajně vyprodáno. Tohle tvrzení však vyvracela poloprázdná tribuna a minimální počet stolů.

  Souboj bezdomovců v RedFace

  Ojedinělá disciplína byl pak takzvaný homless street fight, ve kterém se utkali bezdomovci a prali se v podstatě bez pravidel. Hřeb večera byl zápas Droběny Kotlárové, ta se utkala se soupeřkou Reginou, která váží o ohromných 200 kilo méně a k výhře ji stačila jen hbitost.

  Droběnce se ji totiž nepodařilo ani doběhnout a celý zápas skončil tím, že čtvrttunová zápasnice zakopla a spadla do sítě.

  Fotogalerie