Pátek 24. května 2024, svátek má Jana
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Shopaholicadel pro Expres: První rozhovor o rozchodu s Honzou! Na Vánoce mě napadl, tekla krev!

  Velkým tématem českého internetu je v posledních dnech bouřlivý rozchod vlivné influencerky Adély Pulcové (30) alias Shopaholicadel, která dostala od snoubence Jana Kulase kopačky přímo na Štědrý den. Tiktokerka se Expresu svěřila, že je na tom nyní psychicky velmi špatně. I přesto ale naší redakci poskytla první rozhovor, v němž popsala, jak zkrachoval její další vztah. „Podle lidí je chyba na mé straně, ale Honza je tyran a mlátil mě,“ řekla Adéla, která pak přednesla několik důkazů v podobě fotek. Krev prý tekla i na Vánoce!

  Není tomu dlouho, co se Shopaholicadel musela vystěhovat z bytu a zoufale hledala nové bydlení. Na Štědrý den přišla další rána. Její snoubenec Jan Kulas se s ní rozešel v přímém přenosu. Ve vyjádření pro Expres.cz pak Honza uvedl, že ho Adéla týrala. Podobně v nedávné minulosti mluvil i další Adélin exsnoubenec David Pražák, kterého vlivná tiktokerka údajně nepouštěla na WC vykonávat velkou potřebu.

  „S Adélou už nejsem a nikdy nebudu. Nejhorší na vztahu bylo,, že mi říkala, co mám a nemám dělat. Říkala mi, že musím být ve sprše jen 2 minuty, abych se rychle umyl a neplýtval jsem její teplou vodu. Ráno mě ale zase budila, nadávala do kreténů a hnala do sprchy, ať se jdu umýt,“ popsal Expresu každodenní muka s Adélou Jan Kulas.

  Expres poté oslovil i Shopaholicadel. Influencerka nejprve nechtěla bouřlivý rozchod příliš komentovat. „Je to debil a chce mi udělat jenom zle,“ řekla Adéla o Honzovi.

  Netrvalo ale dlouho a kontroverzní internetová postavička se o svém dalším vztahovém neúspěchu velmi detailně rozpovídala. Původně jsme nabídli možnost velkého rozhovoru na kameru, ten ale Adéla zdvořile odmítla s tím, že se necítí dobře.

  „Dneska mi není vůbec dobře. Dala jsem si čaj, za chvíli si vezmu prášky na úzkost a pak zavolám na psychiatrii. Oni mě objednají a předepíší léky. Budu si s nimi taky po telefonu povídat,“ prozradila na úvod Adéla, která pak vyvrátila, že by Honzu týrala a naopak jeho označila za tyrana.

  „To, co říká, není pravda. Na streamech o mně mluví hodně ošklivě. Spojil se s lidmi, co jsou proti mně. Půl roku jsem ho živila, koupila jsem mu počítač a telefon a on se se mnou rozejde na Štědrý den. Akorát mě využil a teď mě ještě špiní. Přehnal to. Navíc nikde nepřiznal, že mě mlátil! Dokonce i na veřejnosti! To je vrchol,“ zuří Adéla.

  Napadl mě na Štědrý den, říká Adéla. Lže, spadla na schodech, reaguje Honza

  Shopaholicadel tvrdí, že má Honzu po tom všem stále nějakým způsobem ráda, zároveň ale popsala, jak ji měl Kulas ubližovat.

  „Nebyl takové neviňátko, na které si hraje. Napadal mě a mlátil. Na internetu je video, kde mi dává facku v obchoďáku. Na veřejnosti na mě před lidmi řval, že bych si zasloužila zmlátit. Na Štědrý den jsme byli u lidí, co si hráli na moje kamarády, a on po mně skočil. Chytil mě, abych se nemohla bránit, shodil mě na zem a začal dusit. Nemohla jsem dýchat a ještě jsem si poranila nohu,“ svěřila se Adéla Pulcová, která jako důkaz ukázala fotografie poraněné nohy.

  Shopaholicadel ukázala poraněnou nohu.

  „Zlomené to není, ale když jdu po schodech, tak mě to pořád bolí. Po tom všem mě navíc na Štědrý den vyhodili z bytu a já dlouho čekala venku na taxíka. Kvůli tomu mám teď v pr*eli hlasivky,“ dodala Shopaholicadel.

  Shopaholicadel ukázala poraněnou nohu.

  Vzhledem k tomu, že Adéla vznesla velmi závažná obvinění z údajného domácího násilí, redakce Expresu znovu kontaktovala jejího exsnoubence Jana Kulase. Ten nám řekl, že s něčím takovým počítal a Adéla si prý nohu poranila sama, když před časem spadla ze schodů.

  Jako důkaz nám Kulas poslal soukromou korespondenci, kterou z pochopitelných důvodů nebudeme zveřejňovat. „Nechci už nic řešit, aktuálně si hledám nový byt a práci,“ vzkázal Honza, který si stojí za tím, že Adélu nenapadl.

  Shopaholicadel promluvila také o dalších detailech soužití se snoubencem Janem Kulasem. Pokračování již brzy na Expres.cz!

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 16:46 čtvrtek 25. dubna 2024. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   49
  • Trapas
   23
  • Super
   12
  • Sladký
   9
  • Tvl
   8
  • Cože
   4