Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Psychopat Bejr o napadení Filipa Grznára: Nebylo to divadlo. Jestli chce válku, má ji mít!

  Postaral se o největší rozruch na jedné z nejbizarnější akcí posledních let. Aleš Bejr na galavečer organizace Clash of the Stars dorazil v paruce a vběhl do klece, kde napadl svého rivala Filipa Grznára. Ten zrovna slavil vítězství nad romským hudebníkem Adamem Josefem alias Dynamicem. Mnozí jsou toho názoru, že šlo o domluvené divadlo a promo k nadcházejícímu zápasu mezi dvěma svalovci. Bejr, který se s Grznárem už delší dobu popichuje na sociálních sítích, je ale jiného názoru. „Nic domluveného nebylo, dostal ode mě bombu,“ řekl Expresu holohlavý showman, který si říká Psychopat.

  Historicky druhý galavečer nedávno vzniklé organizace Clash of the Stars, který se uskutečnil v sobotu na pražské Královce, byl plný velmi bizarních momentů. Fanoušky dostala do varu šílená polštářová bitva mezi podivíny českého internetu Kolesem a Krilem i rychlé „sestřelení“ nepříliš oblíbeného influencera Ondřeje Untermüllera, jenž si říká Kluk s kamením.

  S přehledem největší show se odehrála po zápase mezi kontroverzním kulturistou Filipem Grznárem a romským hudebníkem Adamem Josefem. První jmenovaný svého soupeře rychle poslal k zemi a „umlátil“ ho po necelých dvou minutách.

  Zatímco Grznár slavil výhru se svými trenéry, k němu do klece naběhl jeho internetový rival Aleš Bejr v paruce a pokusil se o naskočené koleno.

  Bejr na Grznára naběhl po zápase. Všichni si myslí, že šlo o domluvené divadlo, youtuber ale tvrdí opak.

  Bejra, který se choval jako smyslů zbavený, pak vyvedla ochranka.

  Aleš Bejr se choval jako smyslů zbavený.

  Většina fanoušků je toho názoru, že šlo o předem domluvenou show, která má pomoci promovat očekávaný duel mezi Grznárem a Bejrem. Oba aktéři ale tvrdí, že jejich konflikt nahraný nebyl.

  „Ty mr*ko, já jsem to nečekal, chcípneš, zabiju ho,“ vykřikoval do mikrofonu rozčílený Grznár.

  Filip Grznár touží po zápase s Bejrem.

  Bejr: Nebylo to domluvené, Grznár dostal bombu

  Bejra, jenž byl z haly vyveden, redakce Expresu po turnaji kontaktovala. Youtuber si stojí za tím, že šlo o nápad, který vznikl v jeho hlavě.

  „Nebylo to domluvené. Jestli chce Grznár válku, bude ji mít! Že jsem na něj skočil? Ve válce na vás může spadnout bomba z nebes, tak dostal bombu ode mě, když je připraven zabíjet, mr*ka,“ řekl nám na úvod Bejr, jehož proslavila videa s bezdomovci.

  Bejr s bezdomovcem Majsnerem, který je už po smrti.

  Mezi Bejrem a Grznárem to vře už delší dobu. Holohlavý youtuber ale svalovci z Plzně nemůže odpustit jeho nedávný výstřelek v podobě videa, v němž Grznár pod vlivem alkoholu vysvětloval, proč by si přál válku v Česku.

  „Ožral jsem se s kamarádem a měl jsem v sobě ještě nějaké prášky na nervy. Chtěl jsem mluvit o tom, jaká v Česku panuje celkově nesvoboda. Použil jsem metaforu, která byla nevhodně zvolená, to teď uznávám. Žádnou válku ale v Česku nechci a konflikt na Ukrajině samozřejmě neschvaluji! Byl jsem jen totálně ožralý, natočili jsme dvě storíčka a omylem jsme je pustili ven,“ popsal Grznár Expresu nedávno video, které řešil dokonce i soud.

  Příprava v Thajsku a šampion Oktagonu coby trenér

  Bejra ale toto vysvětlení vůbec nepřesvědčilo a o zápas s Grznárem nadále stojí.

  „Budu zápasit za všechny, co nechtějí válku. Moje žena je Ukrajinka a jede se teď rozloučit se strejdou, který jde do války. Už se asi nikdy neuvidí. Jestli ten kripl chce válku, ať táhne válčit,“ navrhuje Grznárovi Bejr, který si prý už domluvil trenéry.

  „Bude mi pomáhat šampion Oktagonu David Kozma a chystám se také jet do Thajska. Budu tam natáčet tréninky a celou cestu,“ dodal pardubický youtuber, který se s Grznárem chce střetnout podle pravidel thajského boxu.

  „Vůbec nebudu řešit váhu. Bude to zápas mezi sypačem a naturálem,“ řekl Expresu na závěr Bejr.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 úterý 25. října 2022. Anketa je uzavřena.

  • Cože
   20
  • Trapas
   17
  • Super
   12
  • Haha
   12
  • Sladký
   8
  • Tvl
   6
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...