jít naiDNES.cz

Co se dál dělo po stěhování z vily Prachařových? Agáta v slzách, Jakub ji úplně ignoruje

Schyluje se manželství Agáty a Jakuba Prachařových ke konci? Vše tomu nasvědčuje. | foto: Koláž Expresu

Manželská krize Jakuba a Agáty Prachařových je každým dnem hlubší. Ačkoliv Prachař ve středu odpoledne dorazil do jejich suchdolské vily, naplánoval si to tak, aby se se svou ženou nemusel vidět. A nejen to! Podle informací Expresu nejsou manželé vůbec v kontaktu. Kromě Agáty nejeví Jakub zájem ani o jejich děti, které spolu vychovávají!

Rozvod modelky Agáty Prachařové (33) a herce Jakuba Prachaře (35) je na spadnutí. Poté, co se ve čtvrtek odpoledne Jakub vrátil do prázdného domu – místo toho, aby se pokusil se vyžehlit manželskou krizi nebo se alespoň viděl s dětmi – po hodině odjížděl s dvěma kufry a krabicí na opačnou stranu Prahy. Informovali jsme zde.

Od našeho zdroje víme, že Jakub Agátu úplně ignoruje a nenechal jí jediný vzkaz. Ta mezitím odešla na pracovní akci časopisu Story, kam ji poslal její zaměstnavatel, a děti svěřila do péče matky Veroniky Žilkové a kamarádky na hlídaní. Prachař bez vysvětlení odjel na večírek jednoho kasina, jejž moderoval. Kolem půlnoci sedl znovu do auta a přes noc uháněl do Brna, kde má mít další kšeft.

Zatímco Prachař se snaží problémům vyhnout a možná už je i rozhodnutý manželství skončit, Agáta stále neví, na čem je. Podle našich informací totiž není se svým manželem vůbec v kontaktu.

„Agáta je v šoku a neví, co se děje. Nerozumí tomu, co se stalo. I to, že se od ní stěhuje, se měla dozvědět až z médií. Naštěstí zrovna nebyla s dětmi, protože se rozbrečela. Jinak se snaží před dětmi neplakat. To je pro ni nyní nejdůležitější. Ani neví, co se bude dít. Když je sama, tak brečí, před dětmi dělá hrdinku. Nerozumí tomu, že ztratil zájem i o děti,“ sdělil náš informátor.

Agáta sama se odmítla k jejich rodinné situaci vyjádřit. „Omlouvám se, ale nemám k tomu co říct,“ sdělila nám Prachařová, která prý neví, zda má její manželství s Jakubem Prachařem ještě šanci, nebo to znamená definitivní konec. To snad ukážou další dny.

Důležité bude, zda se Prachař z Brna vrátí domů, nebo pojede zase za kamarády na hory. To bude nejspíš ten rozhodující moment. Tak se necháme překvapit.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:36 24. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  74
 • Trapas
  62
 • Haha
  39
 • Tvl
  37
 • Sladký
  23
 • Cože
  18
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat