jít naiDNES.cz

Milionový vozový park Prachařových: Zůstane Agátě po rozvodu luxusní porsche?

Agáta dostala před narozením dcery toto luxusní Porsche Cayenne. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Manželství Jakuba (35) a Agáty (34) Prachařových prochází těžkou krizí a všemi směry se skloňuje slovo rozvod. Manželé si dělají naschvály, Kuba se načas ztratil, modelka odjela na tři týdny k mamince do Izraele, ale teď se sešli v jejich společném domě. Na idylku to nevypadá, zato jejich vozový park se počítá v řádech milionů. Co s vozidly bude, jestli opravdu dojde na oficiální rozvod?

Bouřlivé manželství Jakuba Prachaře a Agáty Prachařové připomíná italskou domácnost. Jednu chvíli se milují až za hrob, hned poté prožívají bouřlivé drama, přestože vychovávají dvě děti, které tyto vyhrocené situace vnímají.

Dokonce se mluví o rozvodu, ale ten ani jeden ze slavných manželů nepotvrdil. Už i vrabci na střeše si ale cvrlikají, že jejich vztah nemůže tyhle výbuchy vášně a vzteku vydržet. Proto se nabízí otázka, co bude s milionovým majetkem, jestli opravdu na rozvod dojde?

Nepůjde jen o dům, který si postavili, ale také o luxusní vozy, v nichž oba jezdí. Agáta od Kuby před narozením dcerky Mii (2) dostala drahé Porsche Cayenne, s nímž jezdí dodnes.

Modelka se ráda chlubí svým vozidlem, je vidět, jak je pyšná na rudé auto za miliony. Ale nechá jí ho manžel, když dojde na lámání chleba?

Agáta dostala před narozením dcery toto luxusní Porsche Cayenne.

Agáta dostala před narozením dcery toto luxusní Porsche Cayenne.

Jakub sám vlastní luxusní BMW, miluje tuto německou značku.

Jakub sám vlastní luxusní BMW, miluje tuto německou značku.

Prachař jezdí v luxusním BMW, které stojí také přes milion korun, a oba vozy by měly patřit do společného jmění manželů.

Všechno je zatím ve hvězdách, jak to s tímto bouřlivým manželským párem dopadne.

Jedno je jisté, kdyby na rozvod došlo, začne pořádná bitva o majetek, protože Agáta si na sebe také umí vydělat. Není to rozhodně tak, že by se jednalo o manželku, která jen doma čeká na peníze.

Fotogalerie


Komentáře