Pátek 14. května 2021, svátek má Bonifác
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Agáta padá na dno! Co na lyžovačku s odsouzeným zločincem řekla máma Veronika? Telefonát z Izraele

  Agáta Hanychová je největší průšvihářkou své rodiny. | foto: Profimedia.cz

  Agáta Hanychová odjela na dovolenou do Rakouska s mužem, který byl v minulosti odsouzen za pašování kokainu z Karibiku. Zpráva o lyžovačce s kontroverzním podnikatelem Ladislavem Biseniusem prý moc nepotěšila Veroniku Žilkovou coby ženu diplomata Martina Stropnického, který působí jako český velvyslanec v Tel Avivu.

  Agáta Hanychová je považována za největší průšvihářku českého showbyznysu, tentokrát i ona ale zašla za pomyslnou mez. Jak jsme informovali, pouhý den po svém posledním rozchodu už byla na cestě na romantický výlet s jiným mužem. Tím byl expartner youtuberky Týnuš Třešničkové Ladislav Bisenius.

  Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ona nebyla nevlastní dcerou českého diplomata, velvyslance v Izraeli Martina Stropnického, a její doprovod neměl minulost pašeráka drog. Ladislav Bisenius byl před patnácti lety jako člen organizovaného gangu pravomocně odsouzen za pašování kokainu z Karibiku přes Holandsko do Česka. Zatímco hlavní organizátoři pašerácké akce Elemír Slepčík a Vlastimil Havlíček tehdy vyfasovali dvanáct let, Agátin nový objev dostal deset let.

  Dosah svého jednání si Hanychová uvědomila možná až poté, co ji kontaktoval redaktor Expresu. Ačkoliv jsou důkazy neprůstřelné a je jasné, že v Rakousku byla s Biseniusem, pokusila se svou chybu napravit lží.

  „V Rakousku jsem sice byla, ale rozhodně ne s tímto pánem. On je zrovna člověk, se kterým bych se nikdy nezapletla. Naopak jsem ho odsuzovala, když po rozchodu s Týnuš roztruboval do světa informace z jejich soukromí,“ sdělila nám Agáta, která neuměla vysvětlit, jak se do jejího auta dostala Biseniusova bunda.

  Její rodina možná tiše přihlížela, jak za poslední rok střídá jednoho partnera za druhým, výlet do Rakouska byl ale nejspíše pomyslnou poslední kapkou. Agáta jen potvrdila, že jí je zodpovědnost zcela cizí. Nejenže jako dvojnásobná matka nezodpovědně nasedla do auta cizího muže, navíc vyrazila jako turistka do Rakouska, ačkoliv se to nesmí.

  V Rakousku je v současné době částečný lockdown, a přestože jsou hranice otevřené, turistické cesty tam nejsou možné. Před vstupem do Rakouska je potřeba prokázat se PCR testem a po příjezdu nastoupit desetidenní karanténu. Karanténu lze obejít, pokud do Rakouska jedete z pracovních důvodů.

  Agáta jela kvůli snowboardingu a užívat si horské sluníčko, což také hojně dokumentovala na Instagramu. Jak se společně dostali přes rakouské celníky, jestli měli testy a dodrželi rakouskou karanténu, není zřejmé, ale dá se předpokládat, že porušila několik protiepidemických nařízení cizího státu. Za normálních okolností by musela být deset dní v karanténě, přitom na horách byla jen na tři dny, během nichž si užívala zasněžených svahů. 

  I toto její nezodpovědné chování mělo být terčem kritiky Martina Stropnického a její maminky Veroniky Žilkové, kteří právě kvůli epidemii koronaviru již téměř rok žijí odděleně, protože poctivě dodržují veškerá opatření. 

  Chlapy střídá jako ponožky

  Zatímco Agátin nevlastní bratr Matěj Stropnický se snaží zachránit zámek v Osečanech, na což vynakládá veškeré své úsilí a finance, Hanychová se chová hůře než bezstarostná šestnáctka, která jako by si dopředu nikdy neuvědomila následky svého nezodpovědného chování. A takové chování nemůže donekonečna omlouvat nepovedeným manželstvím.

  Spíše se zdá, že si dcera Veroniky Žilkové neumí poradit s vlastním životem a nutně potřebuje matčinu tvrdou ruku, která by ji nasměrovala správným směrem, jinak se z kolotoče střídání partnerů a nezodpovědných výletů nikdy nevyhrabe.

  I Agáta by si měla uvědomit, že už je ve věku, kdy nenese zodpovědnost jen za sebe, a že je možná čas zpomalit a promýšlet dopředu i následky svých činů, aby se nemusela bát, co na to řekne Martin Stropnický, jenž určitě trne hrůzou, co zase vypluje na povrch.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Lékařské špičky v kauze obřích pojistných podvodů. Hrozí jim až 10 let

  Premium Uznávaní doktoři „léčili“ neexistující zranění. V kauze tří stovek pojistných podvodů za 50 milionů korun je obžalováno...

  Procházku vypnu, slibuje Rakić. Uznávaný sudí analyzuje: Dokázal by to, ale...

  Premium Z Jiřího Procházky se mezi konkurenty polotěžké váhy UFC (93 kg) stává žádané zboží. O novou dvojku divize si hlasitě...

  Nejproočkovanější země světa zavádí tvrdá opatření. Covid mají i očkovaní

  Premium Na Seychelách vyskočil součet všech případů za více než rok pandemie v posledních třech dnech o třináctinu. Problém je...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 14. května 2021, svátek má Bonifác
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz