Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Survivor 2024: Ufňukaná a navíc primadona! Diváci cupují vyřazenou Adélu Krejdlovou

  Adéla Krejdlová (22) se jako první musela rozloučit s reality show Survivor 2024. Jak uvedla na kmenové radě, účast v drsné show přecenila. Mnozí ostrované se ale shodli na tom, že zpěvačka a influencerka z Prahy ruku k dílu téměř vůbec nepřiložila. A nemilosrdní jsou i diváci na sociálních sítích, kteří na ní nenechávají nit suchou.

  Účastnice SuperStar a influencerka Adéla Krejdlová (22) se jako první rozloučila s reality show Survivor 2024. Mnohé fanoušky přitom zklamala. Přestože se na sociálních sítích prezentuje jako velmi aktivní mladá dívka, na ostrově toho příliš nepředvedla.

  Já si myslím, že se zapojují všichni, ale pokud jde o člověka, který se zapojuje nejméně, je to Adéla,“ rozpovídala se na kameru Ornella Koktová. Je mi ze všech lidí nejdál. Mému srdci je nejdál. A taky je taková neaktivní. To mi není sympatické. Stojí v rohu a kouká na to, jak ostatní něco dělají,“ dodala.

  Narážky na její lenost měly také Ivana Jirešová s Denisou Dvořákovou. „To jí teda moc dlouho nevydrželo to pomáhání,“ postěžovala si Denisa Ivaně s tím, že vyklepala pouze jednu deku.

  Do Adély si rýpl také Sebastian Navrátil, který si neodpustil poznámku ohledně její plnoštíhlé postavy. „Adélka je super holka. Nemyslím si, že někdo proti ní něco má osobně, nikomu nám nic neudělala, ale aktuálně si myslím, že všichni jsou pro, abychom ji napsali. Asi ta její energie tady nesedí a taky je to z toho důvodu, to je takový vtip, že máme fakt ten přístřešek malej a už se tam prostě nevejdeme,“ smál se Sebastian.

  Adéla Krejdlová v Surivoru

  Adéla nakonec skutečně získala nejvíc hlasů. Na kmenové radě obdržela od Titánů sedm hlasů a šla do prvního duelu společně s oslavencem Mikýřem, který byl překvapivě vybrán po domluvě se Sebastianem.

  Adéla se ještě před začátkem duelu rozplakala. „Samozřejmě, že mi na hře záleží, ale jsem v bodu, kdy nevím, jestli to zvládnu,“ svěřila se s rozechvělým hlasem. Necítím se úplně nejlépe a nechci ze sebe dělat chudinku, každopádně jsem to trošku přecenila. Zkrátka to nezvládám,“ dodala s tím, že nečekala, že bez ohně to bude tak špatné.

  Diváci Adélu nešetří

  V historicky prvním duelu letošní řady proti Mikýřovi nakonec prohrála a jako první se rozloučila se Survivorem 2024. A diváci na sociálních sítích nemají s jejím uplakaným odchodem slitování.

  „Jsem ráda, že šla první. Arogantní ufňukaná už od SuperStar. Chce být slavná, ale měla by se co nejdřív naučit pokoře,“ nebrala si servítky divačka Jolly. „Hrozná lemra ta holka,“ přidala se další.

  „Adéla – nejmladší z kmene, z toho co jsme mohli vidět o ní říkali ostatní, tak nic nedělala. Přihlásíš se do Survivoru a po pár dnech na první kmenové radě sedíš, brečíš a chceš jít domů. A vlastně to celé vzdáš. Někteří mladí vážně nic nevydrží (viz minulý rok po první noci Drahokoupil),“ zněl další komentář.

  Adéla Krejdlová v Surivoru

  Jejím věrným fanouškům také neuniklo, že před odletem do Dominikánské republiky si například nechala udělat laminaci obočí. Adéla si tak skutečně evidentně myslela, že pobyt na ostrově bude spíš připomínat zážitkovou dovolenou s partou přátel.

  Fotogalerie