Syn Pavlíka a Špinarové se zastal Heidi: Žena, co ji napadla, je vyšinutá!

Adam Pavlík se zastal své macechy. Renata Figurová je podle něho vyšinutá. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan, Profimedia.cz

Slova Renaty Figurové nadzvedla ze židle opravdu hodně lidí. K rozčílené Heidi Janků se přidává dokonce syn Iva Pavlíka a Věry Špinarové Adam! Podle něj je žena, která na zpěvačku nešetřila slovy, vyšinutá.

V pátek odpoledne se veřejnost i blízcí loučili s nedávno zesnulým Ivem Pavlíkem. Celá událost se však netočila kolem hudebního skladatele, ale jediné ženy – Renaty Figurové. Ta se během pohřbu Pavlíka rozpovídala o svých osobních problémech, které mají úzce souviset se známou zpěvačkou.

Figurová dokonce pronesla, že Heidi Ivošovi jen přitěžovala a řešila věci, do kterých jí nic není, čímž ho údajně zabila. Její slova nezůstala dlouho bez odezvy. K slovnímu napadení se vyjádřili blízcí přátelé, ale i sama Heidi.

Nyní promluvil dokonce i syn Pavlíka a Špinarové Adam. „Paní Figurovou osobně vůbec neznám. Pouze z doslechu a podle toho, co jsem slyšel a viděl, se jedná o velmi vyšinutého člověka bez známky slušnosti. Je mi jí líto a nestojí mi za to, abych o ní víc mluvil,“ svěřil se Pavlík Expres.cz.

Podle něj se jedná o velmi neuctivé jednání a rád by na fiasko, které se strhlo po obřadu, zapomněl. Jeho tatínek se totiž právě kvůli pozdvižení nedočkal podobně uctivého obřadu jako jeho maminka Věra.

Pohřeb Špinarové nepochybně vstoupil do dějin. Účastnily se ho desítky tisíc lidí a nikdo si nedovolil pronést jediné špatné slovo, ať už na účet zpěvačky, nebo její rodiny.

Je však pravda, že po obřadu Adam také musel čelit nepříjemným atakům. A to od bývalého manžela maminky Vítězslava Vávry. Ten Adama napadl podobně jako Renata Figurová Janků. Pronesl, že vysoké nároky, které měl syn na zpěvačku, a přespříliš práce jejímu srdci neprospívaly.

Snad se tedy rodina z nešťastné události i nechutných napadení brzy oklepe. Poslední půl rok pro ni byl více než náročný.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:09 18. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  19
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Haha
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat