Nejhezčí pár! Mišík vyvedl na Anděly sexy missku Denisu, jiní by se měli učit

S hledáním náhrady neotálel! Zpěvák Adam Mišík se teprve nedávno rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou Kratochvílovou, už na včerejším předávání Cen Anděl ovšem představil náhradnici. Jde o novou Miss Czech Republic Denisu Spergerovou a je třeba říct, že to oběma náramně seklo! Oproti některým...

Je to sice jen něco málo přes měsíc, co se Adam Mišík po tříletém vztahu rozešel s přítelkyní Dianou Kratochvílovou, ale naděje všech jeho náctiletých fanynek už jsou zpátky u ledu. Po boku populárního zpěváka se totiž na včerejším předávání Cen Anděl objevila zbrusu nová kočka.

Už na první pohled vypadá Mišíkova nová přítelkyně jako modelka. Pravda je dokonce taková, že osmnáctiletá Denisa Spergerová minulý měsíc opanovala soutěž Miss Czech Republic 2019! Dívčí idol tedy rozhodně nezahálel.

Co se těm dvěma rozhodně musí nechat, je to, že se pohotově zařadili mezi nejlépe vypadající páry večera. Možná dokonce byli tou vůbec nejhezčí dvojicí. Mišík na většině akcí poutá pozornost výstřednějšími outfity, tentokrát zvolil elegantní tmavě modré sako a působil jako nefalšovaný elegán. 

Fanynky mají smůlu. Adam Mišík je opět zadaný.

Fanynky mají smůlu. Adam Mišík je opět zadaný.

Kočka Denisa zase zaujala černými šaty, oba se navíc sladili nejen barevně, ale zdobily je i pásky vyhlášené značky Gucci.

Je tohle nejstylovější pár večera?

Je tohle nejstylovější pár večera?

Možná, nebo spíš určitě, by si právě z Adama Mišíka a jeho Denisy měla vzít příklad spousta dalších účastníků slavnostního večera. 

Řeč je třeba o Mikolasi Josefovi, který se tak snažil zaujmout, až vypadal jako uvaděč cirkusu. Zdatně mu sekundovali Kapitán Demo a Jordan Haj se svou partnerkou Emmou Smetana, kteří si Anděly spletli s maškarním. A ani na něm by to nebyla žádná sláva.

Jordan Haj přišel s partnerkou Emmou Smetana.

Jordan Haj přišel s partnerkou Emmou Smetana.

Že není úplně normální v takovém outfitu vyrazit na společenskou akci, ostatně potvrdili sami, když si po skončení hlavní části večera odskočili do auta, aby se převlékli do normálního oblečení! 

Komentáře