K tátovi svého syna se nikdy nevrátím, tím jsem si jistá, řekla A.N.D.U.L.A Expresu

2. září 2019
Známá influencerka Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A se rozešla s otcem svého půlročního synka Patrika, když byla v pátém měsíci těhotenství. Vypadá to, že ani po čase nezapomněla na to, jak jí podnikatel František Doležal dle jejích slov ublížil. O návratu k němu nechce ani slyšet.

Milostný život instagramové hvězdy Anety Chovanové je jako na horské dráze. Po krátkém vztahu se vdala, aby se po sedmi měsících rozváděla kvůli podnikateli Františku Doležalovi, jenž jí natolik učaroval, že neváhala opustit manžela krátce po svatbě.

Bohužel s odstupem času se ukázalo, že to nebyla zrovna správná volba, protože ji nový partner měl po chvíli začít podvádět a psát si s dívkami za jejími zády, přičemž ona si myslela, jak jsou zamilovaní.

Proto i krátce po začátku vztahu otěhotněla, protože si přála mít s osudovým mužem miminko. Nakonec ho ale v pátém měsíci těhotenství opustila, jelikož mu údajně přišla na zálety.

Od té doby je s půlročním synkem sama.

„Na to se nedá zapomenout nebo pořádně odpustit. Snažím se na to nemyslet, protože jsme rodiče úžasného syna, musíme být rozumní, ale o návratu nechci ani slyšet. Možná by František šel, ale já jsem si stoprocentně jistá, že se k němu nikdy nevrátím. Na ty křivdy se nedá zapomenout,“ prozradila Expresu sexy blondýnka, kterou jsme potkali na finále Muže roku v Náchodě.

Na druhou stranu přiznává, že společně jako rodina tráví dost času, pakliže oba chtějí, aby syn nepociťoval to, že nejsou kompletní rodina.

Aneta se kvůli Františkovi rozvedla, aby ho opustila kvůli údajným nevěrám.

Aneta se kvůli Františkovi rozvedla, aby ho opustila kvůli údajným nevěrám.

„Trávíme spolu víkendy nebo volné chvíle. Chceme Patrikovi dát to nejlepší, proto nemám problém s Františkem vycházet, ale bohužel rodina nikdy nebudeme,“ dodala Aneta.

A jak to má s novou láskou? Byla by otevřená novému vztahu, nebo teď na lásku nemá ani čas?

„Je pravda, že jako svobodná máma nemám na nic moc času, starat se o dítě je opravdový záhul. Ale neříkám, že už navždy budu sama, jen je problém s tím, že by potenciální partner musel nejen skousnout mou divokou povahu, to, že mám dítě, ale ještě to, že trávím čas se svým bývalým partnerem. A to je na jednoho chlapa docela dost,“ uzavřela Chovanová. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 31. prosince 2019. Anketa je uzavřena.

  • 47
  • 31
  • 29
  • 25
  • 23
  • 20
Komentáře