Kohoutová promluvila o rozpadu manželství: Pavel už mě nechtěl, měla jsem vztek

Berenika Kohoutová poprvé podrobně promluvila o rozchodu s bývalým manželem Táni Vilhelmové Pavlem Čechákem. Odloučení proběhlo za dramatických okolností. Opustil ji během natáčení Tvojí tváře. „V době nejšílenějšího zápřahu jsem musela hledat byt a stěhovat se. Měla jsem vztek,“ tvrdí dcera spisovatelky Ireny Obermannové.

Jen pár dní po odvysílání posledního dílu Tvojí tváře se její vítězka Berenika Kohoutová svěřila do médií, že se rozvádí s Pavlem Čechákem, bývalým manželem Táni Vilhelmové. Pouhý rok a půl po svatbě.„Pavel to rozsekl. Zpětně to vidím tak, že mě osvobodil. Můžu si teď ještě vychutnat mládí, které jsem vsadila do rukou jeho a jeho rodiny,“ svěřila se v rozhovoru pro čtvrteční Magazín DNES.

Společně s Čechákem vychovávala dva syny, které má Pavel z předchozího manželství s Táňou Vilhelmovou. S tou Berenika vycházela od začátku dobře a o rozchodu jí řekla mezi prvními. 

Rozchod pro ni byl však překvapením: „Když se dospělý rozvedený muž se dvěma dětmi rozhodne, že si mě vezme, a po roce a půl se rozhodne, že už mě nechce, tak je to takové... No, člověk to nečeká. Představa, že starší chlapi vědí, co chtějí, se mi tím trošku rozmetala,“ nechala se slyšet Berenika, která by v současné době dala přednost raději mladšímu muži před starším.

Ještě v dubnu letošního roku se zdálo, že v manželství všechno klape.

Ještě v dubnu letošního roku se zdálo, že v manželství všechno klape.

Situace po rozchodu pro ni nebyla snadná. Kopačky totiž dostala během náročného natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas: „Já v sobě měla takový vztek! Tak velký, že kdybych ho neměla, zhroutila bych se. Ten vztek mě držel nad vodou. Teď už je to v pohodě, ale hladké to u nás opravdu nebylo. Hodně mi pomohlo, že jsem v té době měla moc práce, když jsem natáčela Tvář,“ uvádí.

S Pavlem Čechákem plánovala Berenika založit rodinu. Z plánu však překvapivě sešlo. Naopak musela rychle shánět nové bydlení: „V době nejšílenějšího zápřahu jsem musela hledat byt, stěhovat se, zařizovat. Ale přežila jsem a myslím, že mě to posílilo.“

Velká cirkusová rodina. Tak Berenika označovala rodinný čtyřúhelník s Táňou Vilhelmovou a Vojtou Dykem.

Velká cirkusová rodina. Tak Berenika označovala rodinný čtyřúhelník s Táňou Vilhelmovou a Vojtou Dykem.

Synové Vilhelmové a Čecháka pendlovali mezi oběma rodinami a žili tak v jakémsi čtyřúhelníku. Sama Berenika jejich rodinný útvar označovala za cirkusovou rodinu. Děti si teď však budou muset zvykat na změnu: „Když se teď jedna složka té velké cirkusové rodiny pokazila, je to pro kluky zase jinak. Třeba si budou muset zvykat na někoho dalšího,“ dodala Kohoutová. 

Skrývá se snad ve zdánlivě jednoduché a zcela hypotetické úvaze kámen úrazu? Našel si Čechák za Kohoutovou náhradu?

Fotogalerie

Komentáře