Anna K: Tohle je zatím poslední vystoupení. Čeká mě těžká cesta, uvedla

Zpěvačka Anna K. (52) před časem podstoupila důležitou operaci v léčbě proti rakovině. Nyní vystoupila před fanoušky a byla okouzlující! Kde bere takovou sílu?

Zpěvačka Anna K. před létem šokovala informací, že se jí po letech vrátila rakovina. Fanoušci i její okolí byli doslova zdrceni. Umělkyně se však do boje pustila s vervou a úsměvem na tváři a nyní se ukazuje, že se to vyplatilo.Po krátké odmlce vystoupila na charitativní akci Světlušky, aby podpořila ty, kteří to potřebují, a neuvěřitelně jí to slušelo!

„Mám momentálně, co se práce týče, volno. Teď mě čeká ta moje cesta za uzdravením. Vystoupení na téhle akci bylo výjimkou, odskočila jsem si, protože projekt Světluška pomáhá nevidomým, a když jde o charitu, nemohla jsem tu chybět. Sama jsem si prožila hodně těžké chvíle a dokážu se vcítit do lidí, kteří to nemají v životě jednoduché. Když moje účast alespoň trošku pomůže a vybere se finanční obnos na zlepšení jejich životních podmínek, pak vůbec není co řešit,“ uvedla velmi skromně Anna, která měla na hlavě černou čepici, ze které jí koukaly jemně zvlněné vlasy.

Po celou dobu se usmívala, zářila a rozdávala neuvěřitelnou energii. 

Anna vystoupila před lidmi v těžkém období.

Anna vystoupila před lidmi v těžkém období.

Zpěvačka se už mnohokrát svěřila s tím, že jí publikum dodává sílu a energii, a kdyby jí to zdraví dovolilo, vystupovala by mnohem více. Teď se však musí soustředit především na sebe, protože léčba směřuje ke konci a konečně se ukáže, zda byla úspěšná. 

My Anně v její cestě za uzdravením držíme palce a doufáme v ty nejlepší výsledky.

Fotogalerie

Komentáře