Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže co se reprezentační úrovně týče, dlouhé roky to na ostrovech vázne. Není proto divu, že postup do semifinále mistrovství světa po dlouhých osmadvaceti letech v zemi strhl euforii. Ta ovšem místy přerůstá až v davové šílenství! Celý svět teď baví fotografie dokumentující třeba to, jak fotbal dokáže narušit třeba svatby či bohoslužby v kostele. Už během minulého kola zase dvě neukázněné fanynky pořádně namíchly herce i publikum v divadle, když při nejemotivnější scéně hry Titanic oslavovaly góly v penaltovém rozstřelu s Kolumbií!

Celé britské království se ponořilo do vlny euforie. Zatímco v posledních letech úspěchy obcházely anglickou reprezentaci obloukem, na letošním světovém šampionátu se Albion po dlouhých osmadvaceti letech prodral do semifinále a od přímého souboje o mistrovský titul ho dělí jediný krůček.

Fanoušci jízdu turnajem prožívají, někdy ovšem o něco víc, než je zdrávo. Svět se teď baví nad snímky, které ukazují, jak se někteří Britové nechali strhnout čtvrtfinálovým soubojem s reprezentací Švédska. 

Nechybí třeba nešťastníci, kteří místo fandění museli vyrazit na svatbu. Ti si během obřadu důmyslně nastavili telefon tak, aby na něm historický postup své země mohli sledovat online!

Klíčový zápas se Švédskem si nechal ujít opravdu jen málokdo.

Klíčový zápas se Švédskem si nechal ujít opravdu jen málokdo.

Jiná fotografie zase ukazuje tabuli v kostele, na níž za normálních okolností bývají vypsány strany a verše z bible, která se změnila v ukazatel skóre. Fotbalovou hysterií pak trpí i hvězdný tenisový Wimbledon, o který se jindy fanoušci jen perou. Během zápasu se Švédy byly tribuny stadionu zaplněny sotva ze čtvrtiny.

Tahle nevěsta musí být opravdu nadšena!

Tahle nevěsta musí být opravdu nadšena!

Už během předchozího kola, v němž Anglie vůbec poprvé v historii postoupila na penalty a vyřadila Kolumbii, se o pořádný skandál postarala pro změnu dvojice fanynek.

Na stejný čas si naplánovaly návštěvu divadelního představení Titanic, když ale na penalty došlo, nevydržely a zápas si pustily online na mobilních telefonech. V té nejemotivnější chvíli, to když se přeživší nalodili na záchranné čluny, pak duo výtečnic slavilo každý gól.

„Jsem zaražený. Dvě ženy, jedna postarší a druhá ve středním věku, úplně bez ostychu sledovaly fotbal na telefonu během té vůbec nejdojemnější chvíle, scéně na záchranných člunech. Jásaly a chichotaly se jako pitomé školačky. Když říkám, že zuřím, je to slabé slovo. Měly být s hanbou vyhozeny z divadla,“ rozčílil se pak jeden z herců na sociálních sítích.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 6. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  10
 • Super
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  6
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře