Proměna Krejčíkové z Tváře: Neměla jsem to zadarmo, dřu jako kůň!

Aneta Krejčíková v Tvoje tvář má známý hlas ukázala hezkou postavu. | foto: TV NOVA, Profimedia.cz

Když se Aneta Krejčíková (26) objevila v show Tvoje tvář má známý hlas, všechny příjemně překvapila. Nejen svým hlasovým rozsahem a ladnými pohyby, ale především figurou! Z oplácané boubelky je totiž pořádná kost!

Ještě před třemi lety byste se za Anetou Krejčíkovou zřejmě neotočili. Představitelka Gábiny Pumrové v nekonečném seriálu Ulice byla totiž boubelatá. Trápila ji silnější stehna a také naducané tvářičky.Nyní se však v show Tvoje tvář má známý hlas ukázala s výbornou fyzičkou a velmi sexy křivkami. Čím to je? 

Herečka vypracované tělo nemá zadarmo. Podle svých slov se trápí cvičením a hlídá si jídelníček. „Dělám to, co by každá žena měla dělat, pokud chce shodit. Makám na sobě a nejím kraviny. Upřímně, dost se hlídám,“ přiznala nám krásná blondýnka s tím, že je se sebou po letech konečně spokojená.

„Určitě mi to dodalo sebevědomí. Cítím se dobře,“ dodala s tím, že se cvičením a zdravým životním stylem rozhodně nekončí.

Své tělo Krejčíková ukázala například během vystoupení jako Lady Gaga ve velmi upnutých legínách a topu nebo jako Christina Aguilera, kdy odhalila opravdu téměř vše.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz