Monika Absolonová zaútočila na Vondráčkovou: Nejhorší je poslouchat Lucku naživo!

Monika Absolonové se opřela do Lucky Vondráčkové. | foto: iDNES.cz

Zatracená rivalita! Monika Absolonová se nelichotivě vyjádřila o pěveckých schopnostech Lucie Vondráčkové. Prý neumí zpívat naživo. Kde se mezi zpěvačkami vzala taková nenávist?

Že se někteří čeští zpěváci a především zpěvačky nemají příliš v lásce a závidí si úspěch, to tak nějak tušíme. Málokdy se ale stane, že to někdo z nich dá veřejně najevo. Jako v případě Moniky Absolonové, které na facebooku sepsula svou kolegyni Lucii Vondráčkovou.Vše začalo facebookovým statusem známé bulvární novinářky, která se na svém veřejném profilu napsala, že raději poslouchá Terezu Kerndlovou než Lucii Vondráčkovou.

Krátce na to se pod jejím příspěvkem objevil jedovatý komentář Moniky Absolonové, která na sociální síti vystupuje pod jménem Monika Růžena. „Ještě horší by bylo poslouchat LV live,“ napsala a přidala řadu emotikonů.

Poslouchat naživo Lucku Vondráčkovou je podle Absolonové hrůza.

Pod její zlou větičkou se ihned rozjela diskuze a Monika pak ještě jednou reagovala na nesouhlasný komentář slovy, že raději bude poslouchat krásnou Terezu Kerndlovou a řadu dalších zpěvaček. Ale Lucie Vondráčkové mezi ně nepatří.

Fotogalerie

Na dotaz, proč se do kolegyně tak pustila, se ohradila, že jde o její osobní názor, který přidala do soukromého rozhovoru.

Pak ale nechápeme, proč ho napsala ke zcela veřejně viditelném příspěvku. „Proti Lucce nic nemám. Ale nemyslím si, že patří ke zpěvačkám, které vynikají svým zpěvem,“ dodala ještě.

Říkáme si ale, že špetka nepřátelství tam přeci jenom bude. Co za ním vězí? Že by šlo o obyčejnou závist?

Třeba Monika závidí Lucce úspěšnějšího partnera? Vondráčková žije s hráčem NHL Tomášem Plekancem v Kanadě, kdežto Absolonová skončila s kladenským útočníkem Tomášem Hornou.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:12 9. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  345
 • Cože
  89
 • Super
  88
 • Haha
  66
 • Tvl
  66
 • Sladký
  38


Komentáře