Tomáš Ujfaluši v Telebritách: Mám plný telefon holek, ale doma žádnou

Tomáš Ujfaluši s manželkou Kateřinou a dcerou. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt

Fotbalista Tomáš Ujfaluši (39) je stále velmi žádaný. Jak v Telebritách přiznal, jeho telefon je doslova nabitý čísly na modelky a krásky z českého showbyznysu, jenže zájem je z jeho strany nulový. Ke štěstí mu totiž stačí manželka, kterou v minulosti podváděl. Bude se snad konat comeback?

Fotbalista Tomáš Ujfaluši se kromě fotbalových úspěchů proslavil skandály. Mezi ten nejslavnější patří mejdan se spoluhráči na hotelu, kam si nechali zavolat dámskou společnost. Kauza se poté řešila několik měsíců a Tomáš z ní žije v podstatě dodnes.V Telebritách přiznal, že svá telecí léta má už dávno za sebou a ačkoli je jeho mobil nabitý čísly na ty nejkrásnější ženy, nemá potřebu se s nimi hrnout do vztahu. Je spokojený sám a když chce dámskou společnost, obrátí se na svou ženu Kateřinu nebo některou ze svých kamarádek.

Celý rozhovor z Tomášem zde:

„Jsme asi taková výjimka. Fungujeme jako bychom se nerozvedli. Vídáme se v podstatě každý den,“ řekl Tomáš pro Telebrity a dodal, že ženu na vážný vztah by znovu už nikdy nechtěl. „Nemám na jinou ženu čas. Kontaktů na ženy mám spoustu, ale mít někoho po svém boku prostě nechci,“ upřesnil a lehce naznačil, že má problém s věrností.

„Ženy hrozně prudí. Chtějí nás jen pro sebe, ale my máme rádi všechny ženy,“ zasmál se a na závěr přiznal, že by si svou manželku klidně znovu vzal. „Už bych tak hodnou holku nenašel. Tak proč ne.“

Ujfalušiho tak zřejmě po boku jiné ženy už nikdy neuvidíme. A pokud ano, rozhodně s ním nevydrží do dalšího dne.

Fotogalerie

Komentáře