Další smrt v Mlékojedech? Tereza (+18) zemřela pod koly vlaku

  •   22:51
  • diskuse

Tereza navštěvovala gymnázium v Neratovicích. | foto: Facebook

V obci Mlékojedy nedávno tragicky zahynuly dvě mladé dívky, Růženka a Veronika (+15), které za nejasných okolností srazil vlak. Městečko se ještě úplně nevzpamatovalo z tragédie a už ji střídá jiná. Terezka (+18) se rozhodla svůj život ukončit na stejném místě jako děvčata před ní!

Ke smutné události došlo ve středu ráno. „Veškeré příčiny a okolnosti nehody vyšetřují mělničtí policisté,“ uvedla policejní mluvčí Markéta Johnová pro deník Blesk.Vzhledem k tomu, jaké příspěvky sdílela dívka na Facebooku bezprostředně před smrtí, je velmi pravděpodobné, že spáchala sebevraždu. „Kdo opravdu miloval a je zklamán, je ochoten spíše nežít než nenávidět,“ vylévala si Terezka srdce. „Sebevražda není zbabělá, zbabělé je někoho tak zničit, že už si nic jiného přát nebude,“ psala například před pár dny.

V osudný den napsala na sociální síť poslední vzkaz. „Nikdy už čas nevrátíš,“ stálo na její zdi. O hodinu později již dívka nebyla mezi živými. Co ji k činu vedlo, se zatím neví. Podle charakteru jejích statusů na Facebooku to však mohla být například nešťastná láska...

Fotogalerie

Komentáře