Nejdojemnější velikonoční foto: Malý Rosol s pomlázkou, ale bez tatínka

Malý André si letos musel vystačit bez svého slavného tatínka. | foto: Instagram Michaely Ochotské

Tyto fotografie dělí od sebe rok. Ještě loni malý André hodoval v náruči svého milovaného tatínka Lukáše Rosola, letos si musel vystačit sám.

Velikonoce patří sice k nejvýznamnějším křesťanským svátkům, Českou prastarou tradicí je ale hodování, kdy o Velikonočním pondělí muži a chlapci chodí po domácnostech svých známých a šlehají dívky pomlázkou a po odříkání říkanky odejdou většinou s výslužkou.A zatímco loni malý André byl hodovat se svým slavným tatínkem Lukášem Rosolem, poté, co se jeho rodiče na konci loňského roku rozešli, letos mu parťák v hodování chyběl. A všimli si toho i přátele Michaely Ochotské, která snímek osamoceného Andrého zveřejnila.

Maličký je božský a to půjde dál s věkem. Skvělá mamka rovná se skvělý syn,“ napsala jistá Sonja Chihaoui k fotografii. Tento komentář hned okomentoval nejspíš Rosolův kamarád Petr Ježdík. „A skvělý táta ne?“

Omlouvám se pane Ježdík, ale vidím stále fotky s Miškou a maličkým. Ráda velice mile okomentují i společnou fotku s panem Rosolem,“ kontrovala mu Sonja. A nutno říct, že se neplete. Poslední společný snímek s Rosolem Ochotská zveřejnila 24. prosince a od té doby uplynuly skoro čtyři dlouhé měsíce.

Fotogalerie

Komentáře