Invaze jako ze sci-fi: Ulicemi Francie kráčel gigantický robopavouk

  •   10:00
  • diskuse
Neobvyklá podívaná se naskytla obyvatelům francouzského města Nantes. Místní i turisté si museli připadat jako v nějakém ze sci-fi filmů, kde na Zemi útočí obrovské mimozemské armády. Tyto pocity ve stovkách lidí vyvolalo obrovské pavoučí monstrum které kráčelo ulicemi města. Naštěstí se jednalo jen o ukázku šikovnosti místní továrny na výrobu filmových robotů. Jedná se o 38 tun vážícího pavouka pojmenovaného Kumo. Kolos musí řídit 9 lidí zároveň - jeden na každou nohu zvlášť a jeden, který ovládá celkový směr robopavouka. V jakém hollywoodském snímku si asi pavoučí obr Kumo zahraje?
Stovkám lidí ve francouzském Nantes se tajil dech, když kolem nich kráčelo téměř čtyřicetitunové pavoučí monstrum. To bylo vyrobeno v tamní továrně na výrobu robotů a ulicemi ho museli navigovat hned devět pilotů.

Stovkám lidí ve francouzském Nantes se tajil dech, když kolem nich kráčelo téměř čtyřicetitunové pavoučí monstrum. To bylo vyrobeno v tamní továrně na výrobu robotů a ulicemi ho muselo navigovat hned devět pilotů.KomentářeČerstvé zprávy

Trenduje