Co je za rozchodem Ochotské a Rosola? Rodičům tenisty vadila Míšina láska k penězům!

  •   12:06
  • diskuse

Ochotská krize ve vztahu | foto: iDNES.cz

Michaela Ochotská se odstěhovala od svého manžela a otce syna Andrého Lukáše Rosola. Tento krok měl být vyvrcholením několika měsíční krize, kterou jejich vztah podle informací Expres.cz procházel. Prsty by v tom měli mít údajně i Rosolovi rodiče, kteří vztahu od počátku nepřáli!

Před více než rokem si při pohádkovém obřadu slíbili věrnost na věky, před několika týdny oslavili večeří při svíčkách čtyřleté výročí svého vztahu. A přestože na snímku vypadají velmi spokojeně a šťastně, bývalá moderátorka nováckých zpráv se měla před časem i se svým skoro dvouletým synem vystěhovat ze společné domácnosti a odstěhovat se zpátky ke svým rodičům.Podle zdrojů Expres.cz šlo jenom o vyvrcholení delší partnerské krize. „Hádky byly u nich doma na denním pořádku. A jenom to vrcholilo,“ svěřil se nám zdroj z okolí slavného páru, podle kterého byl vztah natolik v rozkladu, že se Rosol již nerad vracel domů.

Jejich vztah od začátku musel projít zatěžkávací zkouškou, protože si Lukášovi rodiče po boku svého syna představovali někoho jiného. Vadila jim Mišina minulost zlatokopky a báli se, že je s jejich synem jenom kvůli penězům,“ sdělil nám náš zdroj s tím, že jim dost vadilo, že s jejich synem si začala již v době, kdy ještě oficiálně chodila se zámožným podnikatelem Michalem Exnerem.

Otázkou jenom je, zda jde jenom o přeháňku a Ochotská se časem opět vrátí i se synem k Rosolovi nebo začne boj o milionový majetek a Míša zase skončí v náruči jiného boháče. Nutno říct, že exfotbalista Tomáš Ujfaluši, jehož konto je také velmi tučné, je momentálně singl. Tak si ho snad Ochotská nesmazala ze svého kontakt listu.

FotogalerieKomentáře