Ochotská na fotce rodinné idylky: Unavená tvář prozrazuje, že něco není v pořádku

  •   10:57
  • diskuse

Michaela Ochotská netruchlí, peče cukroví. | foto: Instagram Michaely Ochotské

Odloučení od manžela Lukáše Rosola zvládá Michaela Ochotská s přehledem. I když se mohlo zdát, že manželskou krizi nese těžce, opak je pravdou. Bývalá moderátorka nováckých zpráv zveřejnila snímek, ze kterého je zřejmé, že ji rozpad manželství vůbec netrápí.

Většina lidí to bere jako životní prohru a na čas se uzavře do sebe. To zřejmě není případ Michaely Ochotské. Ta se sice před časem odstěhovala i se synem Andrém od svého manžela Lukáše Rosola ke svým rodičům, ale podle všeho bere novou životní situace s nadhledem. Nebo se alespoň tak tváří.Zatímco v pátek se pochlubila snímkem od neznámého jezera, které se s největší pravděpodobnosti nachází na jihu Evropy, včera zveřejnila snímek z příprav vánočního cukroví. Michaela na snímku drží plech s čerstvě upečenými kokoskami a kolem ni dovádí syn Andreas a holčička Emma, zřejmě dcera Míšiny kamarádky. Zkrátka předvánoční idylka jako by se nechumelilo.

Přitom Ochotská sotva oslavila s Rosolem čtvrté výročí seznámení a rok od jejich pohádkové svatby, a teď prožije první Vánoce bez manžela a její syn bez táty. I když to může být jenom divadélko pro její fanoušky, působí opravdu vyklidněně a šťastně. Za zmínku ale stojí obří pytle pod očima, které jediné prozrazují, že všechno není v pořádku.

Fotogalerie

Komentáře