Lucie Bílá má nevšední kamarádku: Tchyně je u ní jako doma, denně si volají!

Lucie nedá bez svého zajíčka ani ránu. | foto: Herminapress

Existuje hned několik vtipů o tchyních. Často jsou totiž trnem v oku a málokdo si s tou svojí rozumí. Zpěvačka Lucie Bílá (51) je výjimkou. Jako jedna z mála nemusí na účet maminky svého přítele Radka Filipiho používat ty nejznámější veselé příběhy a naopak o ní mluví jen v superlativech.

Zpěvačka Lucie Bílá vyhrála pomyslný jackpot. Našla svého vysněného partnera, který s ní tráví většinu svého času a dokonce si padla do oka i s jeho maminkou. Podle dobře informovaných zdrojů si prý rozumí natolik, že tchyně velmi často nocuje v Otvovicích.„Úplně ožila a je z Radkovy mámy nadšená. Chovají se jako dvě puberťačky. Neustále si esemeskují, volají a mluví o sobě v superlativech. Její tchyně je u ní v domě v podstatě jako doma,“ řekl nám zdroj ze zpěvaččina okolí. Maminka Filipiho má tak u Lucie dveře opravdu dokořán.

„Lucka je ráda, že je v jejím okolí taková žena. Tím, že nedávno přišla o maminku, chyběl v jejím životě ženský element,“ dodal.

Toto přátelství je nepochybně velmi výjimečné a vztah by ženám mohl kdekdo závidět. Ruku na srdce, kdo si rozumí se svou tchyní?

Fotogalerie

Komentáře