Sestra Ornesta Ester stála na pohřbu v zadních řadách: Proč ji rodina nepřijala?

Ester stála daleko od rodiny a blízkých přátel. Vztahy v rodině jsou komplikované. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Ani na pohřbu se rodina Jiřího Ornesta nesblížila. Jeho nevlastní sestra Ester Janečková (44) stála v zadních řadách a nemohla obejmout své synovce a švagrovou Danielu Kolářovou (70). Proč?

V předních řadách strašnického krematoria dnes v deset hodin dopoledne zasedla rodina herce a režiséra Jiřího Ornesta. Až na nevlastní sestru Ester Janečkovou, která stála v zadních řadách mezi fanoušky, daleko od rodiny i kamarádů z branže.Vdova Daniela Kolářová navíc odmítla kondolence, a tak Ester nemohla rodinu svého bratra obejmout nebo jim alespoň podat ruku.

Ester stála daleko od rodiny.

Ester stála daleko od rodiny.

Není to však poprvé, co se rodina Ornesta k moderátorce Pošty pro Tebe otočila zády.

Když slavný režisér naposledy vydechl, Kolářová rozeslala zprávu o jeho úmrtí nejbližším přátelům a rodině. Na sestru ale podle svých slov úplně zapomněla.

Rodina Ornesta stála v první řadě. Až na Ester.

Rodina Ornesta stála v první řadě. Až na Ester.

Prý na blonďatou moderátorku nemá telefonické spojení a dokonce se ani nestýkají. Janečková přitom bratra viděla naposledy před tři čtvrtě rokem a s Danielou se dokonce i několikrát potkala.

O tom, co se ve slavné rodině vlastně stalo, nechce rodina mluvit. Sama Ester to prý ani neví.

Fotogalerie

Komentáře