Postelová rošáda Celeste Buckingham: Roztomilého písničkáře vystřídal DJ!

Celeste je krátce po rozchodu s Matějem znovu zamilovaná. Jejím partnerem je Bruno Malík známý spíše jako DJ N.Y.X | foto: Facebook, Profimedia.cz, Instagram

Zpěvačka Celeste Buckingham (21) je po rozchodu s Matějem Vávrou opět zamilovaná. Slovenští paparazzi ji načapali po boku pohledného mladíka a Expres.cz odhalil jeho identitu! Randí opět s někým z branže?

Jen několik dní po rozchodu se zpěvákem Matějem Vávrou slovenští paparazzi deníku Plus JEDEN DEŇ zachytili zpěvačku Celeste Buckingham zavěšenou v náruči vysokého mladíka s rozcuchem na hlavě a vousy. Expres.cz nyní vypátral, že novou láskou slovenské pěnice není nikdo jiný než další hudebník.Pohledný Bruno Malík sice není zpěvák s romantickými písněmi jako její bývalí chlapci, veřejnost ho však zná pod přezdívkou DJ N.Y.X. Malík je navíc residentním DJ televize Óčko a s hudebním pořadem Party Ride Live tour jezdí po celé České republice společně s Jakubem Děkanem, Aless nebo Refew.

Bruno je novým přítelem Celeste Buckingham.

Bruno je novým přítelem Celeste Buckingham.

Po písničkáři Martinu Harichovi a méně známém Matěji Vávrovi Celeste zabrousila do zcela jiných vod. Podle dostupných informací jí ale právě Brunův divoký životní styl imponuje.

Tak uvidíme, jak dlouho spolu pár vydrží!

Fotogalerie

Komentáře